Ще один важливий партнер допоможе Україні в боротьбі за Крим
Категорія
Політика
Дата публікації

Ще один важливий партнер допоможе Україні в боротьбі за Крим

Ще один важливий партнер допоможе Україні в боротьбі за Крим
Джерело:  online.ua

У наймасштабнішій в історії України міжнародній події, саміті Кримська платформа, візьме участь ще один важливий партнер офіційного Києва. В цілому вже 31 країна підтвердила свою готовність допомагати Україні в боротьбі за півострів, який незаконно окупувала Росія в 2014 році.

Джерело: Twitter глави МЗС України Дмитра Кулеби

"Тільки що отримали ще одне підтвердження участі в Кримській платформі від важливого партнера. Кількість учасників досягло 31 і пішло на четвертий десяток. Працюємо над подальшим розширенням ядра міжнародної коаліції за звільнення Криму", - повідомив міністр закордонних справ України.

Росія намагається зірвати Кримський саміт

На саміт Кримської платформи, який відбудеться 23 серпня 2021 року планують приїхати представники вже більше 30 країн. Команда російського президента Володимира Путіна намагається зірвати цей масштабний захід, спрямований на деокупацію Криму. Дипломати з РФ вже відкрито загрожують партнерам офіційного Києва.

"Ми отримуємо інформацію про це, в тому числі, і від наших партнерів. Вони нам розповідають про зустрічі з російськими послами і про те, що вони на цих зустрічах говорять про Кримську платформу і про те, як будуть ставитися до країн, які до неї приєднаються. Це мова погроз. І дійсно кожна країна має ресурс, щоб ігнорувати ці загрози. Є ряд країн, співробітництво Росії з якими носить критичний характер - або в економічній площині, або у військовій співпраці. Ми до цього теж повинні ставитися тверезо ", - заявили в МЗС України з цього приводу.

Коротко про Кримську платформу

  • Команда українського лідера Володимира Зеленського ініціювала "Кримську платформу" як міжнародний координаційний механізм для повернення питання Криму до порядку денного, захисту прав людини в Криму і сприяння деокупацію півострова.

  • Перший саміт "Кримської платформи" повинен відбутися вже 23 серпня 2021 року

  • Десятки країн вже підтвердили участь в саміті Кримської платформи - в Україні поки не називають їх, щоб не спровокувати зростання напруги з боку РФ.

  • Зеленський офіційно запросив Байдена на Кримську платформу, але очільник Білого дому вирішив, що на саміт приїде міністр транспорту Пітер Буттіджедж.

Категорія
Політика
Дата публікації

Поплічниця Путіна таємно приїздить в Україну — інсайдери

Путін
Джерело:  online.ua

Американська журналістка Кеті Лівінгстон заявила, що у лютому 2025 року в Україну приїжджала Наталія Дмитрієва. Що важливо розуміти, це сестра головного переговірника диктатора Володимира Путіна — Кирила Дмитрієва.

Головні тези:

  • Наталя і її мати Тамара Шевченко раніше мали українські паспорти.
  • Родина Дмитрієвих може володіти більшою кількістю активів у Європі та Україні, ніж було відомо раніше.

Що відомо про візити поплічниці Путіна в Україну

Наталія Дмитрієва, сестра головного переговірника Кремля Кирила Дмитрієва, їздила в Україну в лютому 2025 року — за американським паспортом, підтвердили мені численні інсайдери, — повідомила Кеті Лівінгстон.

Згідно з його даними, Дмитрієва в'їхала в Україну 8 лютого і виїхала 12 лютого.

Що важливо розуміти, її візити відбулися за кілька днів до того, як у Саудівській Аравії мали відбутися переговори між Росією і США щодо потенційного врегулювання ситуації в Україні.

Як стверджує один з інсайдерів журналістів, сестра Дмитрієва вже виїжджала з України до США на початку 2022 року разом зі своєю мамою Це сталося після початку повномасштабного вторгнення Росії.

Діяльність Наталії під час перебування в Україні або мета її поїздки туди невідомі, — наголосила Лівінгстон.

Раніше Наталя і її мати Тамара Шевченко мали українські паспорти, протягом останніх кількох років вони приїжджали в Україну за американськими паспортами.

Незрозуміло, звідки у Наталії і Тамари американські паспорти і чи проживають вони зараз у США, — повідомила журналістка.

Цілком ймовірно, що родина Дмитрієвих може володіти більшою кількістю активів у Європі та Україні, ніж вважалося досі.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?