Соліст Imagine Dragons вийшов на сцену з прапором України
Категорія
Шоу-бізнес
Дата публікації

Соліст Imagine Dragons вийшов на сцену з прапором України

Соліст Imagine Dragons вийшов на сцену з прапором України
Джерело:  online.ua

Соліст популярного американського гурту "Imagine Dragons" Ден Рейнольдс під час концерту в Києві виніс на сцену прапор України, чим викликав бурхливу реакцію всіх присутніх, передає ONLINE.UA.



Зазначимо, що концерт відбувся 31 серпня на НСК Олімпійський в рамках туру на підтримку альбому Evolve, який вийшов ще рік тому. Гурт потішив прихильників своїми легендарними синглами "Start Over"і "Next To Me,". Окрім того, також прозвучав хіт гурту The Police "Every Breath You Take" та інші.

Під час виконання хіта "It's Time" фронтмен Ден Рейнольдс виніс на сцену український прапор, чим викликав захват фанатів.

Нагадаємо, одна з останніх пісень гурту "Next To Me", презентована в лютому 2018 року, набрала понад 75 мільйонів переглядів на YouTube. Перший успіх Imagine Dragons пов’язують з релізом синглу «It’s Time», який передував виходу дебютної студійної платівки «Night Visions». Американський журнал «Billboard» назвав їх найяскравішими новими зірками 2013 року, а журнал «Rolling Stone» назвали їх сингл «Radioactive» найбільшим рок-хітом року.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що  лідером чарту кліпів в українському сегменті YouTube стала група KAZKA і її пісня "Плакала".

Категорія
Україна
Дата публікації

Скільки солдатів армія РФ втратила в 2024 році — дані американських аналітиків

армія РФ
Джерело:  ISW

Згідно з даними ISW, країна-агресорка Росія втратила понад 420 тисяч солдатів просуваючись територією України та в Курській області у 2024 році. Що важливо розуміти, ворог здобув лише 4 168 квадратних кілометрів території, яка здебільшого складається з полів і невеликих населених пунктів.

Головні тези:

  • Просування російських військ сповільнилось в останній місяць 2024 року, проте щоденні втрати залишилися високими.
  • Рекордні втрати особового складу армії РФ зумовлені прагненням Кремля захопити якомога більше територій України.
  • Активний набір новобранців свідчить про спроби Росії замінити рекордні втрати своїх сил у 2024 році.

Росія заплатила велику ціну за захоплені території України

Американський Інститут вивчення війни звертає увагу на те, що протягом минулого року армія РФ втрачала в середньому 102 окупанта на кожен квадратний кілометр захопленої території.

Що важливо розуміти, наймасштабніше просування ворога було зафіксовано в період з вересня по листопад 2024 року.

За цей час країна-агресорка здобула 56,5% своїх територіальних надбань, заплативши за це життям 125 800 своїх вояк.

Фото: understandingwar.org

Аналітики наголошують, що Кремль наважився на рекордні втрати особового складу з вересня по листопад 2024 року, прагнучи захопити якомога більше територій.

Проте залишається незрозумілим, чи буде російське військове командування продовжувати миритися з такими втратами, якщо темпи просування російських військ знижуватимуться, адже окупаційні війська продовжують наступати на населені пункти, які краще захищені, наприклад, на Покровськ.

Фото: understandingwar.org

Наступ армії РФ уже сповільнився

Американські аналітики звертають увагу на те, що протягом минулого місяця російські окупанти дійсно знизили темпи свого наступу на полі бою.

Варто зазначити, що вони здобули лише 593 квадратних кілометри, що становить 18,1 квадратного кілометра на день.

Попри це, щоденні втрати армії РФ залишилися високими. Йдеться про середній показник близько 1 585 осіб на добу, що стало четвертим історичним максимумом для Росії.

Заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв заявив 24 грудня, що 440 тисяч новобранців у 2024 році підписали контракти на військову службу з Міністерством оборони Росії, що свідчить про те, що Росія, ймовірно, набирає рівно стільки військовослужбовців, щоб замінити нещодавні високі показники втрат один до одного, — попереджає команда ISW.

Категорія
Світ
Дата публікації

Потужний шок для світу. До чого готуватися у 2025 році

Трамп
Джерело:  Politico

Іноземні аналітики, яких опитало видання Politico, переконанні, що повернення Дональда Трампа у Білий дім стане третім потужним шоком для Європи та світу після COVID-19 та повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Головні тези:

  • Зміна політичної ситуації у США може привести до появи нових центрів сил в Європі.
  • Польща стане ще сильніше гравцем у Євросоюзі.
  • Прогрес технологічних магнатів та великого бізнесу матиме вплив на міжнародну арену.

Як буде змінюватися світ у 2025 році

На переконання експертів, саме зміна політичної ситуації у США може стати причиною появи нових центрів сили в Старому Світі.

З заявою з цього приводу виступив Десмонд Дінан — професор публічної політики у Школі політики та управління ім. Шара при Університеті Джорджа Мейсона (США).

На його переконання, наступного року Польща стане ще сильніше європейським гравцем, ніж це було досі.

Дінан також пояснив, що прогрес офіційної Варшави як центру сили в ЄС буде частково пов’язаний із занепадом традиційного франко-німецького тандему.

Своїм баченням також поділилася американська історикиня і телеведуча Елеонора Джанега. Вона прогнозує появу "нових лівих" у Європі.

На тлі зростання популярності правих традиційні партії почали зміщувати свої позиції правіше, і це стало помилкою: лівому виборцю стало ні за кого голосувати і він залишився вдома, що лише підкріпило успіхи правих. Але попит на ліві ідеї залишається високим, про що свідчить успіх лівої президентки у Мексиці Клаудії Шейнбаум.

Що буде з бізнесом у 2025 році

На переконання спеціаліста з політичної історії Майка Дункана, незабаром відбудеться небачений прогрес технологічних магнатів і великого бізнесу загалом.

Він звертає увагу на те, що саме великий бізнес є головним спонсором для правих політиків, зокрема і Дональда Трампа, аби ті під гаслами економічної лібералізації демонтували десятиліттями вибудувану систему економічних правил і законів.

Їхньою основною метою є збільшення особистого багатства, але, переслідуючи цю мету, вони спотворюватимуть глобальний дискурс, щоб він відображав їхні власні погляди на світ, стикаючись при цьому з дуже невеликим опором з боку політичних сил у Вашингтоні, — наголосив Дункан.

За словами Катерини Фройо, доцентки політології в паризькому Інституті політичних досліджень, відбудеться масштабніше залучення університетів і студентства до політичних процесів.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?