США почали тестування вакцини проти коронавірусу в таблетках
Категорія
Технології
Дата публікації

США почали тестування вакцини проти коронавірусу в таблетках

США почали тестування вакцини проти коронавірусу в таблетках
Джерело:  online.ua

Команда експертів зі Сполучених Штатів почали роботу над вакциною проти коронавірусу COVID-19, яка може стати альтернативою для ін’єкцій препарату.

Джерело: CBS

Група представників Дослідницького інституту Чан Сун-Шіонг в Ель-Сегундо, Каліфорнія, наразі розпочали перевірку щодо серії капсул — чи можуть вони наблизитися до ефективності сьогоденних вакцин.

Оральна вакцинація належить до експериментального протоколу, який наразі тестують на здорових волонтерах. Випробування проводиться за чотирма різними підходами, оскільки невідомо, чи здатні лише таблетки зупинити поширення вірусу.

Різні підходи полягають в тому, що окремі учасники дослідження отримують ін’єкцію, а інші — не отримують. Інші добровольці вживають дві дози таблеток та отримують одне щеплення.
Інноваційна вакцина відрізняється від наявної не тільки виглядом капсули. Сьогоденні вакцинні технології сконцентровані на ураження білка-шипа на поверхні COVID-19 завдяки створенню антитіл до цього елементу.

Нова розробка націлена проти ядра вірусу, оскільки воно найменше схильне до різноманітних мутацій.

“І цінність цього в тому, що ми генеруємо Т-клітини-вбивці”, - цитують медіа доктора Патріка Сун-Шіонга, засновника та виконавчого керівника ImmunityBio.

Науковці припустили, що вони здатні створити довгостроковий захист від інфекції завдяки вбивцям Т-клітин та антитілам. Сун-Шіонг зауважив, саме тривалість захисту організму надає найбільший оптимізм, хоча розробка знаходиться на експериментальній стадії.

У майбутньому авторами проєкту необхідно буде підтвердити ефективність та безпеку використання.

“Ми знаємо з попереднього досвіду з SARS-CоV-1 у 2003 році, що в інфікованих потім з’явилися Т-клітини, які зберігалися протягом 17 років… Уколом ми сподіваємося розвинути Т-клітини в усьому вашому тілі. І при пероральному застосуванні ми захищаємо слизові оболонки, кишківник і, сподіваємося, ніс і рот, тому що саме так потрапляє вірус. Він не потрапляє через вашу кров”, - додав доктор.

Учасниками дослідження стали дорослі волонтери віком до 55 років, що не хворіли в минулому на COVID-19.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?