Tesla Ілона Маска феноменально обійшла "класичні" автокомпанії
Категорія
Технології
Дата публікації

Tesla Ілона Маска феноменально обійшла "класичні" автокомпанії

Tesla Ілона Маска феноменально обійшла "класичні" автокомпанії
Джерело:  online.ua

Корпорація Tesla, засновником якої виступає Ілон Маск, відзначилася новим досягненням. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Reuters.

Показник ринкової вартості компанії сягнув 89 мільярдів доларів США. Це вище за сумарну вартість таких автогігантів, як Ford та General Motors.

Наразі ці показники для обох "класичних" компаній сягають 37 мільярдів та 50 мільярдів доларів відповідно.

За журналістськими відомостями, стрімке зростання акцій Tesla зафіксовано на тлі запуску виробництва електрокарів у Китаї. Цю країну вважають одним з найбільших ринків збуту у світі.

Паралельно з цим до кінця 2019 року компанія Маска розвивала обсяги виробництва та виправдала таким чином усі очікування інвесторів.

Сам Ілон Маск особисто був присутній у КНР на офіційних заходах, які супроводжували відкриття виробництва. В інтернеті з'явилися навіть нjві меми з бізнесменом - він вирішив станцювати прямо на презентації.

Як повідомляв ONLINE.UA, Маск відвідав Шанхай у вівторок, 7 січня. Там він брав участь у презентації Tesla Model Y. Відеоролик з імпровізованим танцем, який поєднав у собі кілька "стилів" підприємець сам оприлюднив у Twitter.

Категорія
Технології
Дата публікації

Життя з чипом у мозку. Перший пацієнт Neuralink ділиться своїми враженнями

Пацієнт з чипом Neuralink розповів про зміни у своєму житті
Джерело:  The Guardian

Рік тому компанія американського мільярдера Ілона Маска офіційно підтвердила, що змогла вживити перший імплант Neuralink у мозок людини. Пацієнтом став 30-річний чоловік Ноланд Арбо, який вирішив розповісти журналістам, як змінилося його життя.

Головні тези:

  • Завдяки чипу Neuralink Ноланд може керувати комп'ютером за допомогою сили думки.
  • Імплант може стати не лише допомогою для людей з інвалідністю, а й інструментом для покращення когнітивних можливостей та спілкування через нейроінтерфейс.

Пацієнт з чипом Neuralink розповів про зміни у своєму житті

За словами Ноланда Арбо, нараз він може керувати комп’ютером, використовуючи лише силу свого розуму.

Що важливо розуміти, 8 років тому чоловік отримав травму під час роботи у літньому таборі: під час купання в озері друг випадково вдарив його у голову, коли вони разом стрибали у воду.

Це призвело до пошкодження спинного мозку, а Ноланд втратив рухливість нижче шиї.

Мій мозок — це остання частина мене, над якою я справді відчуваю контроль, — наголосив чоловік.

Ноланд Арбо розповідає, що за допомогою думки може рухати курсор на екрані, набирати повідомлення та навіть змагатися у відеоіграх.

У майбутньому чип може допомагати не лише людям з інвалідністю, а й стати інструментом покращення когнітивних можливостей, підключення до цифрових систем та навіть обміну думками між людьми через нейроінтерфейс.

Однак є низка етичних питань, які викликає використання цієї технології. Наприклад, Ноланд зауважує, що зчитування та передача мозкових сигналів може призвести до можливого несанкціонованого доступу до особистої інформації.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?