Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп 25 січня прибув з візитом до Швейцарії для участі у Всесвітньому економічному форумі, який проходить в Давосі.
Про це з посиланням на Reuters повідомляє ONLINE.UA.
«Трамп прибув до Швейцарії, щоб обговорити політику «Америка перш за все» на Всесвітньому економічному форумі», - йдеться в повідомленні.
Також наголошується, що Трамп, якого ніколи не запрошували в якості бізнесмена на форум, стане першим президентом США, який візьме участь у форумі в Давосі після Білла Клінтона в 2000 році.
Додамо, економічний форум у Давосі розпочався 23 січня і триватиме до 26 січня.
Як повідомляв ONLINE.UA, Трамп відвідає Всесвітній економічний форум в Давосі без своєї дружини Меланії.
Колишній офіцер піхоти армії США, оборонний консультант Брент Іствуд звернув увагу на те, в якому ганебному стані знаходить авіаносний флот країни-агресорки Росії. Вкрай красномовним залишається той факт, що єдиний російський авіаносець "Адмірал Кузнєцов" досі не можуть повернути у стрій.
Головні тези:
Брак фінансування, дефіцит фахівців та слабка суднобудівна база - головні фактори, що заважають Росії створювати ефективні авіаносці.
Путін ігнорує проблему з авіаносним флотом, а зосереджується на вдосконаленні інших видів зброї.
Що не так з російським авіаносним флотом
Як зазначив Брент Іствуд, країна-агресорка РФ систематично не здатна створювати авіаносці, пише 19FortyFive.
Серед головних причин: брак фінансування на тлі війни з Україною, суттєвий дефіцит фахівців у цій сфері, слабка суднобудівна база, а також орієнтація на сухопутні бойові дії.
Ви лишень подивіться на кляте відро болтів "Адмірал Кузнєцов", який роками був шоу клоунів і все ще ремонтується, — не приховує своєї іронії оборонний консультант.
За словами Брента Іствуда, авіаносці — складні, дорогі, потребують великої інфраструктури й закордонних баз, тому Росія продовжує залишатися невдахою у цій сфері.
Що також важливо розуміти, російський диктатор Володимир Путін свідомо ігнорує цю проблему.
Станом на сьогодні він зосередив свою увагу на танках, літаках, гіперзвуковій і ядерній зброї.
Проблеми з надводними кораблями показав приклад флагмана "Москва", знищеного українською ракетою. Поза регіональні води флот виходить рідко. Винятки — Арктика і Тартус у Сирії.