У Білому домі виступили з новою заявою щодо допомоги Україні та Ізраїлю
Категорія
Політика
Дата публікації

У Білому домі виступили з новою заявою щодо допомоги Україні та Ізраїлю

США
Джерело:  Axios

Радник Білого дому з комунікацій у сфері національної безпеки Джон Кірбі заявив, що законопроєкт про допомогу потрібно лише винести на голосування.

У Білому домі закликають не зволікати з законопроєктом допомоги Україні та Ізраїлю

Білий дім пропонує якомога швидше винести на обговорення Палати представників питання допомоги Україні та Ізраїлю.

Нам не потрібні були нагадування про те, що відбувається в Україні. Але минула ніч, безумовно, значно підкреслює загрозу, з якою стикається Ізраїль у дуже, дуже складному сусідстві.

Джон Кірбі

Джон Кірбі

Радник Білого дому

За його словами, Палаті представників лише потрібно ухвалити і поставити на голосування законопроєкт про іноземну допомогу.

Ми з вами знаємо, що голоси є. Ми просто шукаємо лідерства в офісі спікера: винести його на обговорення, проголосувати за нього, щоб не тільки Ізраїль міг отримати додаткові ресурси і захистити себе — чого він явно потребує, — а й Україна також.

Війна на Близькому Сході: що відомо

На початку квітня Іран заявив, що Ізраїль завдав удару по його консульству в Дамаску, убивши командира підрозділу "Аль-Кудс" КВІР.

У ніч на 14 квітня Тегеран заявив про "удар відплати" по Ізраїлю, атакувавши країну дронами-камікадзе і ракетами.

В Армії оборони країни сказали, що збити вдалося 120 балістичних і 30 крилатих ракет, а також понад 170 безпілотників. Збивати їх допомагали США та Йорданія.

Нагадаємо, що ухвалений Сенатом законопроєкт про підтримку на суму 95 млрд дол передбачає допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?