У ГУР описали проблеми проведення прихованої мобілізації в РФ
Категорія
Світ
Дата публікації

У ГУР описали проблеми проведення прихованої мобілізації в РФ

зс рф
Джерело:  Еспресо

Мобілізаційні заходи в Російській Федерації здебільшого мають прихований характер. 

Кремль проблемно проводить приховану мобілізацію в РФ

Мобілізаційні заходи тривають, вони здебільшого носять прихований характер. Наразі не наважились на чергову хвилю публічної мобілізації, хоча такі рішення вже лежали на столі, — сказав Андрій Юсов.

З його слів, у Росії бояться реакції та населення тих територій, у яких планували проводити мобілізаційні заходи — центральні та столичні регіони.

Громадська думка там нічого не вартує, але все ж таки страх перед бунтом "бессмисленним, беспощадним" у кремлівських карликів існує, — наголосив він.

Юсов зазначив, що мобілізаційні заходи продовжуються, щомісяця понад 20 тисяч росіян залучають у різний спосіб. Мова йде про рекрутинг серед ув'язнених, боржників та інших "неблагонадійних" категорій населення. Тоді як добровольців це не стосується. Крім цього, у РФ планово триває мобілізація строковиків.

Рекрутинг, в тому числі із мотивацією фінансової виплати або, якщо людина не підписує контракт, то якісь санкції обіцяють, — пояснив він.

Андрій Юсов розповів, що колишніх російських військовослужбовців змушують підписувати контракт. Зокрема, росіянина викликають "на звірку" у військкомат і кладуть контракт. У результаті в людини не залишається вибору, оскільки їй погрожують кримінальним переслідуванням або іншими проблемами в житті. Він повідомив, що таким чином частина росіян опиняється на фронті. Також не доводиться говорити про вмотивованість цих людей з точки зору "любові" до батьківщини, оскільки вони хочуть лише заробити.

У ГУР додали, що мобілізаційний ресурс РФ більший, ніж в Україні, проте в них є проблеми з мотивацією та якістю. Крім цього, він не є безмежним, російська економіка почала відчувати брак, зокрема на деяких підприємствах не вистачає чоловічих рук.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?