У Китаї поліція патрулює вулиці з незвичайними роботами-кулями — відео
Категорія
Технології
Дата публікації

У Китаї поліція патрулює вулиці з незвичайними роботами-кулями — відео

Поліція Китаю
Джерело:  online.ua

Патрульна поліція Китаю отримала у якості підкріплення під час патрулювання вулиць роботів сферичної форми. 

Головні тези:

  • Китайська поліція використовує незвичайні роботи-кулі для патрулювання вулиць з штучним інтелектом та захисними функціями.
  • Роботи-патрульні вміють розпізнавати обличчя та виявляти підозрілих, мають захисне обладнання та здатні працювати автономно до 10 годин.
  • Роботи рухаються зі швидкістю 34 км/год і мають ряд інструментів для спілкування та захисту.
  • Китайські роботи-патрульні розроблені для роботи у важких умовах та демонструють високу стійкість до впливу зовнішніх факторів.
  • Розробка кулеподібних роботів RT-G відбувається у рамках університетського дослідницького проекту та застосовується для забезпечення безпеки на вулицях китайських міст.

Що відомо про незвичайних роботів-напарників патрульної поліції Китаю

Цих роботів розробники представили як системи з практично досконалим захистом. Вони не мають летального озброєння і керуються за допомогою штучного інтелекту.

Ці роботи, за словами розробників, здатні виявляти підозрюваних, використовуючи функцію розпізнавання облич, а також інформувати правоохоронців про підозрілу активність.

У їхньому арсеналі є розпилювач сльозогінного газу, потужний гучномовець та сіткомет.

При цьому робота доволі важко вивести з ладу, адже він здатен витримувати удар силою до 4 тонн.

Що відомо про інші особливості китайських роботів-патрульних

Журналісти китайського видання "Женьмінь жибао" днями оприлюднили у соцмережі TikTok відео, де група поліцейського спецпідрозділу  патрулює вулиці разом з кулеподібним роботом у прибережному місті Веньчжоу.

Заряд батареї допомогає цим роботам працювати автономно до 10 годин. Він може розвивати швидкість в майже 34 км/год.

Розробка отримала назву RT-G та була створена командою дослідників з Університету Чжецзян. Початково його завданням мала стати робота в суворих та малодосліджених середовищах на кшталт поверхні Місяця чи Марсу, однак чиновники вирішили використати його для більш приземлених завдань.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?