Рішення про закриття кримінального провадження щодо Станіслава Толстошеєва, підозрюваного в скоєнні смертельного наїзду на киянку біля станції метро «Лівобережна», скасовано генеральним прокурором України Юрієм Луценком.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на прес-службу Генпрокуратури.
"Юрій Луценко прийняв рішення про скасування постанови про припинення кримінального провадження і призначення повторної амбулаторної комісійної психіатричної експертизи в експертній установі Міністерства охорони здоров'я України в іншому регіоні за кримінальним виробництвом за фактом резонансної ДТП за участю Толстошеєва", - йдеться в повідомленні.
Крім того, в ГПУ заявили, що прокурор Києва Роман Говда доповів Луценку про розслідування резонансної ДТП і про підстави для закриття кримінального провадження.
Зокрема, київський прокурор зазначив, що в ході розслідування були проведені судово-медична, автотехнічна та психолого-психіатрична експертизи.
Говда додав, що за оцінками експертів, причиною ДТП став раптовий напад і судоми водія, в результаті якого він не міг усвідомлювати своїх дій і керувати ними.
"З метою отримання більш повної інформації про причини раптового погіршення здоров'я Толстошеєва, прийнято рішення про скасування постанови про припинення кримінального провадження і призначення повторної амбулаторної комісійної психіатричної експертизи в іншому регіоні", - додали в Генпрокуратурі.
Також повідомляється, що за результатами цього дослідження буде прийнято остаточне рішення у кримінальному виробництві.
Варто нагадати, що під час слідства у справі про смертельну ДТП з'явилися фото з київської лікарні, де Толстошеєв, який скаржився на "слабке здоров'я", потайки курив в одному з приміщень установи.
Як повідомляв ONLINE.UA, рішення про закриття кримінального провадження щодо Станіслава Толстошеєва, який, за даними ЗМІ, є сином великого бізнесмена з Донецької області, викликало бурю обурення українців.
Протягом останніх років саме країна-агресорка Росія організувала та провела серію кібератак проти Франції. Зокрема її ціллю стала передвиборча кампанія Емманюеля Макрона у 2017 році.
Головні тези:
- Франція уже багато років потерпає від російського кібертерору.
- Париж поки не уточнив, як планує відповідати на ці дії Москви.
Що відомо про ще один злочин Росії на міжнародній арені
З офіційною заявою з цього приводу виступило Міністерство закордонних справ Франції.
Дипломатичне відомство повідомило, що кібератаки проти їхньої країни здійснювала російська військова розвідка, а саме угруповання, відоме як АРТ28 (інша назва — Fancy Bear).
Лише протягом останніх 4 років російські хакери уразили близько десяти французьких установ.
Під удар кіберзлочинців потрапили державні служби, приватні підприємства, а також спортивна організація, пов'язана з організацією Олімпійських та Паралімпійських ігор 2024 року.
У 2022-му відбулася потужна хакерська атака проти Міністерства оборони Франції.
Що важливо розуміти, у минулому цей метод також використовувався ГРУ для диверсії проти телеканалу TV5Monde.
У 2017 році штаб Макрона став черговою жертвою масштабної хакерської атаки.
Тоді російські кіберзлочинці злили в мережу десятки тисяч листів і документів лише за декілька годин до закінчення офіційної кампанії.