У мережі знайшли новий привід посміятися з ватажка ДНР: опубліковано відео
Категорія
Події
Дата публікації

У мережі знайшли новий привід посміятися з ватажка ДНР: опубліковано відео

У мережі знайшли новий привід посміятися з ватажка ДНР: опубліковано відео
Джерело:  online.ua

Ватажок бойовиків так званої ДНР Олександр Захарченко став посміховиськом для користувачів соціальних мереж після заяв про інформаційну допомогу породіллям і ручне управління заводами Донбасу.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Twitter-акаунт Necro Mancer.
Так, відповідаючи на питання про фінансову допомогу породіллям, Захарченко розповів, що "люди, що живуть в Краматорську (підконтрольному Україні - Ред.) спокійно приїжджають в Донецьк і лікуються в наших лікарнях".
"Ми лікуємо людей зі Слов'янська, приїжджають народжувати з Маріуполя. І цей процес постійно йде. Так само і з приводу навчання - діти, юнаки, приїжджають до нас сюди вступати в школи, до технікумів", - заявив він.
Читайте також: "Народ ні республіки" - це фейк: з'явилося відео з яскравою розповіддю бійця АТО


При цьому ватажок ДНР пообіцяв вирішити проблему з керуванням підприємствами.
"З ручним керуванням підприємствами ми все влаштуємо в кращому вигляді, але як, я вам не скажу, це військова таємниця", - заявив він з приводу управління заводами, які належать українському бізнесмену Рінату Ахметову.












Як повідомляв ONLINE.UA, раніше ватажок ДНР Олександр Захарченко насмішив соціальні мережі заявою про "паспорти".

Категорія
Економіка
Дата публікації

Росії загрожує нова масштабна криза в 2025 році

ринок нерухомості
Джерело:  online.ua

Навіть російські пропагандисти більше не приховують, що у 2025 році країна-агресорка РФ може стикнутися з обвалом ринку нерухомості.

Головні тези:

  • Прогнозуються скорочення обсягів продажів житла на російському ринку.
  • Окрім того, очікується зростання цін на житло, якого майже неможливо уникнути.
  • Санкції проти російського Газпромбанку вплинули на падіння рубля.

Ситуація на російському ринку нерухомості вкрай нестабільна

Що важливо розуміти, протягом поточного року на тлі падіння купівельної спроможності росіян через скасування частини пільгових іпотечних програм, а також зростання ключової ставки обсяги продажів житла в країні-агресорці різко скоротяться, а ціни зростуть.

З прогнозом з цього приводу виступила керівниця відділу аналітики групи "Літак" Олеся Дзюба.

На її переконання, у 2025 році обсяг продажів знизиться на 15%.

Попри це, найімовірніше, що попит на ринку залишиться активним завдяки програмам державного субсидування, насамперед — сімейної іпотеки, на яку нещодавно виділили додаткові бюджетні кошти, а також далекосхідної й арктичної іпотек.

Експертка також не приховує, що ціни на житло неминуче зростатимуть й сягнуть щонайменше 5-6% на тлі збільшення собівартості будівництва та підвищення витрат девелоперів.

Вони, щоб зберегти бізнес, виводитимуть на ринок менше нових обсягів житла. Витрати девелоперів різко зросли через підвищення Центробанком ключової ставки до 21%, що призвело до істотного подорожчання кредитів для забудовників, які здебільшого реалізують свої проєкти в борг.

Що відбувається з російською економікою

На переконання британських розвідників, падіння рубля пов’язане з оголошенням санкцій проти російського Газпромбанку.

Що важливо розуміти, після цього була опублікована економічна статистика, яка вказує на триваючий перегрів ворожої економіки.

У відповідь на це ЦБ РФ оголосив про припинення купівлі іноземної валюти до 2025 року.

Попри це, як відомо, курс рубля залишався близько 100 до долара до 20 грудня 2024 року, що призвело до широких очікувань ринку щодо чергового підвищення ключової ставки.

Рішення ЦБ РФ утримувати відсоткові ставки на поточному рівні, найімовірніше, посилить дисбаланс в економіці через інфляційні наслідки зниження курсу рубля, брак робочої сили та високі державні витрати.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?