Німецька рада з міжнародних відносин (DGAP) дійшла висновку, що країни Альянсу в Європі мають лише від п'яти до дев'яти років, щоб підготуватися і стати боєздатними до можливого вторгнення з боку РФ.
Війна між НАТО та Росією все-таки можлива
На переконання авторів аналізу Крістіана Меллінґа та Торбена Шютца "наступній війні в Європі можна ефективно запобігти лише протягом обмеженого часу".
Німецькі аналітики звернули увагу на те, що країна-агресорка вже перевела своє виробництво озброєнь на воєнні рейки.
Згідно з їхніми даними, навіть після майже двох років війни в Україні військовий потенціал РФ є масштабнішим, ніж може здатися на перший погляд.
Найбільших втрат в особовому складі і матеріальних засобах зазнали сухопутні війська… НАТО має обмежений час на модернізацію своїх збройних сил, щоб їхній потенціал стримування перевищив російські розрахунки на успішний напад, наприклад, на країни НАТО - Литву, Латвію та Естонію.
Звідки аналітики дізналися про можливий напад РФ на НАТО
Як зазначає Крістіан Меллінґ, цю інформацію він отримав від своїх джерел у розвідці та армії Німеччини.
Не можна також не згадати про те, що нещодавно глава Міноборони Німеччини Борис Пісторіус вперше публічно використав слово "готовність до війни" (нім. kriegstüchtig. - ред.) як мету реорганізації Бундесверу.
Основою розрахунку можливих часових вікон для запобігання НАТО війні за допомогою посилення фактору стримування є усвідомлення того, що Росії вдасться заморозити війну в Україні. Це дало б Кремлю час на відновлення своїх сухопутних сил, - попереджають аналітики.