У півфіналі Клубного чемпіонату світу сталася велика сенсація

Визначився перший фіналіст Клубного чемпіонату світу-2016 в Японії.
Як повідомляє ONLINE.UA, чемпіон Японії "Касіма Антлерс" сенсаційно обіграв переможця Кубка Лібертадорес колумбійський "Атлетіко Насьональ" з рахунком 3: 0.
Перший м'яч японці забили на 33-й хвилині. Форвард колумбійців Орландо Берріо в своїй штрафній збив захисника "Касімів" Дайго Нісі.
Угорський арбітр Віктор Кашшаї призначив пенальті після перегляду відеоповтору. 11-метровий реалізував Сема Дої.
Весь другий тайм колумбійці провисіли на воротах японців, але так і не змогли врятувати гру.
А господарі в кінці матчу забили ще два м'ячі в контратаках. На 83-й хвилині відзначився Ясуси Ендо, а через дві хвилини жирну крапку поставив Юма Судзукі.

Дивіться: Клубный чемпионат мира-2016: календарь и результаты всех матчей
"Касіма Антлерс", почавши турнір з кваліфікаційного раунду, вийшла в фінал. А "Атлетіко Насьональ" тепер побореться за третє місце.
В іншому півфіналі мадридський "Реал" битиметься з мексиканською "Америкою". Матч відбудеться 15 грудня.
Гра за третє місце і фінал пройдуть 18 грудня.
Відзначимо, що японський клуб вперше в історії зіграє у фіналі Клубного чемпіонату світу.
Дивіться: В Африці голкіпер забив неймовірний гол "ножицями": відео шедевра