У Північній Кореї почали саджати за приготування супу з сосисками
Категорія
Світ
Дата публікації

У Північній Кореї почали саджати за приготування супу з сосисками

Прапор КНДР
Джерело:  The Sun

У Північній Кореї під загрозою тюремного ув'язнення заборонили приготовування популярного супу з сосисками через те, що ця страва походить з Південної Кореї. 

Головні тези:

  • В Північній Кореї заборонено приготування популярного супу з сосисками, який походить з Південної Кореї, під загрозою тюремного ув'язнення.
  • Посилення покарань за розлучення у Північній Кореї: тепер після оформлення розлучення, обом загрожує ув'язнення на строк від 1 до 6 місяців.
  • Економічні труднощі викликали зростання кількості розлучень у Північній Кореї, що призвело до посилення карантину розлучених пар.
  • Уряд Північної Кореї почав карати розлучених, щоб запобігти розпаду сімей через погані економічні умови.
  • Абсурдні закони в Північній Кореї: заборона популярного супу та посилення покарань за розлучення свідчать про жорсткий режим у цій країні.

Що відомо про заборону популярного супу з сосисками у КНДР

За інформацією журналістів видання із посиланням на працівницю ринку з північної провінції Янган, популярна у країні страва Будае-джіґе — гострий суп з локшиною, сосисками, шинкою, бобами та іншими інгредієнтами, який походить з Південної Кореї, опинився під забороною у КНДР і тепер режим диктатора Ким Чен Ина погрожує за його приготування відправляти до таборів.

Суп потрапив до КНДР у 2017 році і швидко набув популярності.

У КНДР погрожують табором за приготування популярного супу з сосисками
Будае-джіґе

Кожен, хто продає його на вулиці або готує вдома, ризикує потрапити до трудового табору.

Продаж будае-джіґе на ринку припинився. Поліція та адміністрація ринку сказали, що всіх, хто буде спійманий у продажу, буде закрито, — зазначає працівниця.

Які ще абсурдні заборони діють у КНДР

За інформацією "Радіо Вільна Азія", у Північній Кореї нещодавно посилили покарання за розлучення, яке офіційно не перебуває під забороною у країні.

Жителі країни розповідають, що ще нещодавно покарання за розлучення діяли лише у відношенні лише представників подружніх пар, які їх ініціювали, навіть якщо це жінка, яка зазнавала фізичного насильства з боку чоловіка.

Але тепер, після оформлення розлучення, обом загрожує ув'язнення на строк від 1 до 6 місяців.

Я ходила до народного суду округу Кімджонсук... де 12 осіб отримали рішення про розлучення. Одразу після вироку їх перевели до повітового трудового табору, — розповіла журналістам видання одна з місцевих жительок.

Жінка розповіла, що з 2020 року кількість розлучень стрімко побільшала. З початком пандемії COVID-19 вся країна опинилася під локдауном, і більшості сімей було дуже важко заробляти на життя. Погані економічні умови призвели до розпаду багатьох шлюбів. Щоб подружні пари не розлучалися, уряд почав карати розлучених.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?