Глава "Народного фронту" Максим Бурбак звернувся до голови Ради Андрія Парубія з пропозицією внести до порядку денного наступного тижня питання про введення візового режиму з Росією.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на "Українську правду".
"Шановний глава, звертаюся до вас з тим, щоб на наступному пленарному тижні в порядку денному стояв законопроект, який був ініційований депутатами "Народного фронту" про введення віз для громадян РФ. Це питання національної безпеки, - підкреслив Бурбак. - Після того, як був проголосований "безвіз" для українців, ми повинні ввести візовий режим для громадян Російської Федерації. І це убезпечить Європу від навали російських шпигунів".
Читайте також: Ось і славно: заява МЗС про візи з Росією обрадувала мережу
За словами керівника "Народного фронту", "за це вийшов Євромайдан, пройшла Революція Гідності і вся країна боролася за те, щоб ми, нарешті, поверталися в Європейську сім'ю".
"Я звертаюся до уряду з тим, щоб передбачили збільшення фінансування Державної міграційної служби на більш ніж 200 млн грн для того, щоб були встановлені додаткові пункти видачі біометричних паспортів. Треба обладнати ще 470 таких автономних станцій, щоб ми змогли імплементувати рішення Європарламенту", - зазначив він.
"Звертаюся до Служби безпеки України, Держспецзв'язку, щоб вони забезпечили канали надання такої інформації, щоб кожен громадянин України зміг отримати біометричний паспорт і вільно подорожувати по території Євросоюзу", - додав Бурбак і закликав органи місцевого самоврядування фінансувати ці пункти "тому що тільки 18 пунктів було обладнано за гроші місцевого самоврядування - більше нічого не робиться".
Як повідомляв ONLINE.UA, раніше відповідно до указу глави Білого дому Дональда Трампа росіянам посилили візовий режим з США.
Північна Корея заробила приблизно 20 млрд дол на військовій підтримці Росії. Про це йдеться у звіті південнокорейського аналітичного центру KIDA.
Головні тези:
- За даними KIDA, Північна Корея заробила 20 млрд дол на військовій підтримці Росії включаючи постачання зброї та боєприпасів.
- Відповідно до звіту, Пхеньян отримав доходи на суму 19,2 млрд дол від Росії, включаючи передачу технологій та внесок робочої сили.
КНДР заробила 20 млрд дол на військовій підтримці Росії
У звіті, опублікованому на початку цього місяця, Корейський інститут оборонного аналізу (KIDA), який фінансується урядом Південної Кореї, оцінив, що Північна Корея отримала найбільшу вигоду від надсилання боєприпасів і постачання, оцінивши її доходи приблизно в 19,2 млрд дол.
Згідно зі звітом, Пхеньян також заробив ще 630 мільйонів доларів від передачі технологій і 280 мільйонів доларів від внеску робочої сили.
У KIDA підрахували, що Північна Корея поставила Росії близько 21 тис контейнерів зі зброєю та боєприпасами морем, включаючи 122-мм і 152-мм артилерійські снаряди, протитанкові ракети Bulsae-4, балістичні ракети малої дальності KN-23 і РПГ.
При цьому аналітики посилались на супутникові та розвідувальні зображення. Зазначається, що додаткові поставки могли здійснюватися наземним і повітряним транспортом.
Оцінка доходів від розгортання військ КНДР ґрунтується на повідомленнях, що російська влада виплачує 11 тис північнокорейським солдатам, які були направлені до Росії, місячну зарплату в розмірі близько 2 000 доларів разом із одноразовою премією.
Зазначається, що Пхеньян, як вважають, утримує частину цих платежів перед тим, як передати решту своїм військам.
Згідно з KIDA, замість отримання прямих грошових виплат значна частина компенсації за підтримку Північної Кореї, ймовірно, виплачується через бартерні угоди або обміни в натуральній формі.
Очікується, що пріоритетом для Пхеньяна стане отримання від Росії передових військових технологій і стратегічного озброєння. До них відноситься потенційна передача знань або компонентів для атомних підводних човнів і сучасних винищувачів.
KIDA також відзначає інші ознаки нещодавньої технологічної допомоги з боку Росії, оскільки минулого місяця Північна Корея продемонструвала нові системи озброєння, включаючи боєприпаси зі штучним інтелектом, бортовий літак раннього попередження та управління та новий розвідувальний дрон.
Окрім посилення військового потенціалу Північної Кореї, KIDA оцінює, що підтримка Росії сприяє консолідації режиму Кім Чен Ина та його здатності підтримувати внутрішню стабільність.