У ВМС назвали кількість ліквідованих кораблів Чорноморського флоту
Категорія
Україна
Дата публікації

У ВМС назвали кількість ліквідованих кораблів Чорноморського флоту

Кораблі армії РФ

Українські військові від початку розв'язаної Кремлем злочинної війни вже знищили 15 військових кораблів Чорноморського флоту злочинної армїі РФ та ще 12 - пошкодили. 

Що відомо про успішне знищення українськими військовими Чорноморського флоту РФ

За інформацією речника ВМС ЗСУ Дмитра Плетенчука, за допомогою ударних морських дронів було повністю знищено 15 російських військових кораблів і ще 12 пошкоджено та виведено з ладу.

Можна порахувати ті одиниці, які вже виведено з ладу – це 15 знищених та 12 пошкоджених кораблів ворога. Звісно, далеко не все це - результат роботи наших дронів, але, тим не менш, і на їхньому рахунку є достатньо багато пошкоджених ворожих кораблів. Тому відповідно ми є фактично драйверами такого нового типу морської війни, і всі це визнають, - підкреслив Плетенчук.

Він зазначив, що українські військові демонструють новий рівень застосування ударних автономних систем.

У нас існує окрема бригада подібних дронів, які використовують як надводні, так і підводні дрони. І не тільки для розвідки та розмінування, а й для нанесення вогневого ураження. Роблять вони це успішно, - пояснює Плетенчук.

За його словами, завдяки роботі українських військових здатності Чорноморського флоту окупаційної російської армії останнім часом значно зменшились.

Завдяки протидії,  яку ми чинимо в морі, вони вимушені триматися подалі, обмежені в своїх діях. І відповідно, в якійсь мірі можна сказати, що вони зараз знаходяться в обороні. На жаль, ворог ще має носії крилатих ракет, незважаючи на проблеми з логістикою, які в них безперечно виникли через те, що вони були вимушені передислокувати свої кораблі до Новоросійська та навіть до Туапсе періодично перекидають. Однак ми продовжуємо рухатись у цьому напрямку і будемо розширбвати наш вплив за першої ж можливості, - зазначив речник ВМС ЗСУ.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм