Україна нарешті домовилася - в Кабміні потішили прекрасною новиною
Категорія
Економіка
Дата публікації

Україна нарешті домовилася - в Кабміні потішили прекрасною новиною

Україна нарешті домовилася - в Кабміні потішили прекрасною новиною
Джерело:  online.ua

10 вересня очільник Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба підписав низку угод з Іспанією під час візиту до Мадриду. Варто звернути увагу на те, що крім меморандуму про співпрацю у сфері сільського господарства, про який уже згадувалося раніше, це також угоди щодо митниці, подвійного оподаткування та кібербезпеки. Що важливо розуміти, на заміну застарілої угоди ще від 1985 року Україна підписала Конвенцію про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи та запобігання податковим ухиленням і уникненням та протокол до неї. За словами Дмитра Кулеби, ця угода остаточно скасовує подвійне оподаткування однієї дії двома країнами та містить запобіжники від махінацій. Про це інформує ONLINE.UA з посиланням на сайт МЗС України.

"Другий документ - меморандум про взаєморозуміння між МЗС України та Міністерством закордонних справ, Європейського Союзу та співробітництва Іспанії у сфері кібербезпеки, який передбачає обмін важливою інформацією і координацію позицій. Третій документ - угода про співробітництво та взаємну допомогу в митних справах, який передбачає тіснішу співпрацю між митниками України та Іспанії", - йдеться в повідомленні.

Варто також нагадати, що Україна протягом останніх місяців встигла підписати чимало доленосних угод. Так, 27 серпня офіційно стало відомо про те, що виконувачка обов’язків міністерки енергетики України Ольга Буславець і міністр економіки Німеччини Петер Альтмаєр нарешті змогли домовитися про започаткування енергетичного партнерства між двома країнами.

"Впевнена, що це стане імпульсом для реалізації нових стратегічно важливих проєктів з реформування вугільної галузі та трансформації вугільних регіонів, розвитку відновлюваної енергетики, зокрема, водневої, та її інтеграції в мережу, підвищення використання технологій енергоефективності у всіх секторах економіки", — наголосила Буславець.

Як повідомляв ONLINE.UA, нещодавно Україна та Румунія підписали важливу угоду про співпрацю у військово-технічній галузі - всі важливі подробиці можна знайти в нашому матеріалі.

Категорія
Політика
Дата публікації

Угорці отримують від влади брехливу інформацію щодо вступу України до ЄС

Угорщина

Угорський уряд разом із бюлетенями для "опитування" угорців про членство України в ЄС поширив свої контраргументи, які ґрунтуються на маніпуляції та відвертій брехні.

Головні тези:

  • Угорський уряд використовує брехливі аргументи та маніпуляції, щоб заподіяти негативне уявлення про вступ України до ЄС угорцям.
  • Контраргументи, поширювані Будапештом, не мають під собою наукової підтримки та є відвертою неправдою.
  • Ухвалення європейських норм є необхідністю для вступу України до ЄС, тому ствердження про загрозу від української мафії є необґрунтованим.

У Орбана маніпулюють питанням вступу України до ЄС

Речник угорського уряду Золтан Ковач 29 березня анонсував, що угорцям почали розсилати бюлетені для "опитування" разом із інформаційним листком, де викладені сім "ризиків" вступу України в ЄС з позиції Будапешта.

Перший ризик полягає в тому, що в разі членства України Угорщина нібито втратить фінансування ЄС, "а всі гроші підуть в Україну" (чому "всі", не пояснюється).

Крім того, Брюссель закликає до величезних спільних запозичень, що зазначає, що ми всі разом станемо боржниками через вступ України, — йдеться у відео угорського уряду (де так само не пояснюють, про які запозичення йдеться і як вони повʼязані з Україною).

Інші "ризики", на думку Угорщини, повʼязані з тим, що Україна — величезний виробник сільськогосподарської продукції, тож після вступу "всі фонди ЄС підуть українським фермерам", а європейський ринок буде "відкритий для низькоякісних, генетично модифікованих українських товарів".

При цьому уряд Угорщини ігнорує той факт, що вступ у Євросоюз вимагає від України ухвалення всіх європейських норм, зокрема й у сфері сільського господарства, тому ця заява є відвертою неправдою.

Також речник угорського уряду бездоказово стверджує, що Україна ще "до війни" була "центром наркотрафіку і організованої злочинності у Східній Європі", тому "вступ у ЄС відкриє для української мафії вʼїзд до Європи, а отже, й Угорщини".

Інші аргументи Будапешта полягають у тому, що після вступу України в ЄС українці як дешева робоча сила "загрожуватимуть робочим місцям і пенсіям" у Євросоюзі.

Також українці загрожуватимуть громадському здоровʼю, бо "в Україні відсутня обов'язкова вакцинація" (насправді обовʼязкова вакцинація в Україні є), а ще "поспішний вступ України до ЄС" поставить під загрозу виплату так званої 13-ої пенсії урядом Орбана.

Такі опитування насправді не мають юридичної сили, а в них фактично бере участь незначна (до 30%) частка угорських виборців. Водночас уряд Орбана часто посилається на результати таких опитувань як на доказ, що його політика має підтримку громадян.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?