Україна виборола 10 нагород етапу Кубка світу з веслування

Національний олімпійський комітет України
Веслувальники

Збірна України здобула 10 нагород на змаганнях етапу Кубка світу з веслування на байдарках і каное, який проходить у Познані.

Українські веслувальники продемонстрували чудовий результат на Кубку світу

Збірна України з веслування на байдарках і каное здобула три медалі на етапі Кубка світу. Змагання відбулись у польському місті Познань 25 травня.

25 травня українські веслувальники на Кубку світу у Познані здобули 7 нагород.

Медальна скарбничка української команди поповнилася трьома золотими, двома срібними та двома бронзовими нагородами.

• Валерія Терета (на дистанції C1, 5000м)

• Людмила Лузан (на дистанції C1, 200м)

• Олександр Зайцев (на дистанції K1, 200м)

• Тарас Мазовський (на дистанції С1, 500м)

• Андрій Рибачок та Віталій Вергелес (на дистанції C2, 1000м)

• Валерія Терета (на дистанції C1, 500м)

• Дмитро Янчук (на дистанції C1, 5000м)

Раніше збірна України з академічного веслування виборола перепустку на Олімпіаду-2024 в жіночих парних четвірках.

Етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное проходить у Польщі 24-26 травня. Ранкова сесія 25 травня принесла збірній України три медалі різних ґатунків. Українські веслувальники продемонстрували чудовий результат.

Валерія Терета здобула впевнену перемогу в каное-одиночці на дистанції C1 1000 метрів.

Людмила Лузан та Анастасія Рибачок у жіночому каное-двійці посіли друге місце на дистанції С2 500 метрів.

Наші дівчата поступились лише олімпійським чемпіонкам з Китаю. Спортсменки почали виступати разом після майже дворічної перерви і відразу стали призерками престижних змагань. У змішаній байдарці-двійці на дистанції K2 500 метрів Наталія Докієнко та Олександр Зайцев стали бронзовими призерами етапу Кубка світу.

Україна готується до Олімпіади-2024

Головний старт відбудеться в Парижі на ОІ-2024. Олімпійські ліцензії отримали 103 українські спортсмени. Наші атлети виступатимуть у 20 видах спорту. Вперше в історії збірна України візьме участь у футбольному турнірі Олімпіади. У веслуванні на байдарках та каное Україна загалом має 8 ліцензій (7 у спринті +1 у веслувальному слаломі).