Україна вимагає від Німеччини екстрадиції утікача Онищенко
Категорія
Політика
Дата публікації

Україна вимагає від Німеччини екстрадиції утікача Онищенко

Україна вимагає від Німеччини екстрадиції утікача Онищенко
Джерело:  rbc.ua

Україна направила Німеччині запит на екстрадицію скандального народного депутата Олександра Онищенка ще в грудні 2016 року.

Про це у відповідь на запит РБК-Україна повідомили в Спеціалізованій антикорупційної прокуратурі, інформує ONLINE.UA.

Читайте також: НАБУ просить іноземних партнерів допомогти в розшуку і затриманні Онищенко

«У відповідь на ваш запит повідомляємо, що запит про видачу особи в порядку ст. 573 Кримінального процесуального кодексу України щодо народного депутата Олександра Онищенка був направлений в компетентні органи Німеччини 13 грудня 2016 року», - йдеться в повідомленні.

Крім того, навесні 2017 року Генеральна прокуратура України направила до компетентних органів Іспанії документи, необхідні для початку процедури екстрадиції в Україну Інеси Кадирової, матері Олександра Онищенка, якого підозрюють в причетності до так званій «газовій справі».

Як повідомляв ONLINE.UA, кошти, які були арештовані в рамках розслідування «газової справи» на рахунках підконтрольної втікача нардепу Олександру Онищенко компанії Quickpace Limited, були спецконфісковані.

Категорія
Економіка
Дата публікації

"Трамп ударив Путіна по зубах". Що насправді відбувається з Росією

Путін
Джерело:  The Economist

Редакція видання The Economist звернула увагу на те, що протягом останніх місяців річне зростання російської економіки обвалилося приблизно з 5% до 0%. Цьому посприяли не лише інфляція, військові інвестиції, а й зниження цін на нафту на тлі мит президента США Дональда Трампа.

Головні тези:

  • У лютому та березні інфляція у Росії сягнула понад 10%. 
  • Трамп штовхає економіку РФ до краху, хоча й не усвідомлює цього.

Трамп продовжує несвідомо знищувати Росію

Кілька тижнів тому Центробанк РФ офіційно визнав, що одразу кількох секторах відбувається зниження обсягів виробництва через різке падіння попиту.

Росію дедалі сильніше штормить, й на це є чимало причин.

Насамперед йдеться про так звану "структурну трансформацію" економіки.

Не можна ігнорувати той факт, що в минулому країна-агресорка була зорієнтована на Захід і давала можливість розвиватися приватному бізнесу (хоч і з обмеженнями).

Однак після повномасштабного вторгнення в Україну все різко змінилося, й вона стала воєнною економікою, що розвернулась на Схід.

Кремль був змушений витрачати шалені кошти: не лише на виробництво зброї, а й у нові логістичні ланцюги для торгівлі з Китаєм та Індією. Наразі цей етап уже завершено.

Цьогоріч військові витрати зростуть лише на 3,4% у реальному вимірі — це різке уповільнення порівняно з минулорічним стрибком у 53%. Зниження витрат на "структурну трансформацію" означає сповільнення зростання.

Ні для кого не секрет, що інфляція у Росії вже багато місяців перевищує цільовий рівень у 4% на рік.

Ба більше, в лютому та березні вона сягнула понад 10%.

Також на країну-агресорку має суттєвий вплив погіршення зовнішніх умов. Їх спровокував президент США Дональд Трамп, розпочавши глобальні торгові війни.

Трамп, ймовірно, налаштований доброзичливо до Путіна, але своєю торговельною війною він боляче вдарив його по зубах, - пише The Economist.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?