Українська авіакомпанія відновить регулярні рейси — коли і звідки
Категорія
Економіка
Дата публікації

Українська авіакомпанія відновить регулярні рейси — коли і звідки

Літак
Джерело:  online.ua

Український авіаперевізник SkyUp Airlines оголосив про повернення до регулярних рейсів з весни 2025 року. Компанія зазначила, що всі рейси будуть з Кишинева, оскільки через війну аеропорти України не працюють.

Головні тези:

  • SkyUp Airlines відновить регулярні рейси з весни 2025 року, стартуючи з рейсів з Кишинева, оскільки аеропорти України не працюють через війну.
  • Заплановані маршрути авіакомпанії включають польоти до країн Європи, які вже доступні для покупки на сайті.
  • Компанія заснована у 2017 році та поєднує чартерні та лоукост-рейси.

SkyUp Airlines відновить регулярне авіасполучення з Молдови

І хоча зараз найбільше ми сумуємо за нашим Борисполем, розпочинаємо регулярні польоти не з нього. Проте, ми стаємо ближчими на крок до дому. І обов’язково повернемося в мирне небо першими, — йдеться в офіційному повідомленні.

У SkyUp Airlines заплановані маршрути до: Іспанії, Греції, Франції, Кіпру та Португалії.

Компанія також повідомила, що кошти пасажирів, які зберігалися на рахунках через скасовані рейси, залишаються дійсними і можуть бути використані для нових подорожей.

Компанія SkyUp Airlines: що відомо

SkyUp Airlines — це український авіаперевізник, який працює за гібридною моделлю, поєднуючи чартерні перевезення з регулярними лоукост-рейсами.

Компанія була заснована у грудні 2017 року, за ініціативи приватних інвесторів, без використання державних коштів. Її засновниками є Global Travel Holding LTD (Велика Британія) та ТОВ "ACS-Україна".

Вона офіційно розпочала діяльність 21 травня 2018 року, здійснивши перший рейс з Києва до Шарм-ель-Шейха.

У перші роки діяльності авіакомпанія потрапила до рейтингу найдинамічніших перевізників Європи за версією The Anker Report.

Україна готується до відкриття повітряного простору

30 жовтня у Варшаві Україна зробила презентацію дорожньої карти з відкриття повітряного простору в умовах воєнного стану. 

Захід зібрав близько ста представників авіагалузі — профільних регуляторів Євросоюзу, Великої Британії та США, керівництво українських та іноземних авіакомпаній, що раніше здійснювали польоти в Україні, страхові та лізингові компанії, виробників літаків.

Міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба наголосив, що відкриття повітряного простору "це дуже складне питання як з погляду безпеки, так і з погляду взаємодії з усіма залученими сторонами".

Це перше експертне обговорення, яке, як ми очікуємо, допоможе рухатись вперед у питанні створення умов для відкриття повітряного простору. Під час війни стратегічним завданням для нас є зберегти авіаційну інфраструктуру та кваліфіковані кадри, щоб коли прийде час, ми змогли відновити цивільні польоти максимально швидко.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?