Українські бадмінтоністи здобули друге місце на Slovak Open 2024

Ткач та Яковлев

Збірна України з бадмінтону виборола друге місце у змішаній парній категорії в рамках міжнародних змагань Slovak Open 2024.

Українські спортсмени вибороли друге місце на міжнародному турнірі з бадмінтону

Українці Поліна Ткач та В‘ячеслав Яковлев стали другими.

Про це повідомляє НОК України та олімпійська команда.

Друге місце у змішаній парній категорії в рамках міжнародних змагань з бадмінтону зайняли українські спортсмени Поліна Ткач та В‘ячеслав Яковлев.

На шляху до фіналу українські бадмінтоністи здолали суперників з:

• Австрії (21:13; 23:21),

• Польщі (21:15, 23:21),

• Сербії (15:21, 21:15, 21:10),

• Іспанії (21:17; 23:21).

У фіналі Поліна та В'ячеслав зіграли проти ще однієї пари з Польщі. Проте у боротьбі за перше місце сильнішим виявився польський дует (21:18, 21:18).

Українські гімнастки отримали дві медалі КС-2024

Це відбулося на турнірі у Софії.

Про успіхи українських спортсменок повідомив Національний олімпійський комітет України та національної олімпійської збірної України.

У вправах із булавами Вікторія Онопрієнко отримала 33,000 бали й стала третьою.

Своєю чергою Таїсія Онофрійчук у вправах зі стрічкою здобула свою першу медаль на рівні Кубка світу.

32,100 бали у підсумку дозволили 15-річній українці піднятися на третю сходинку п'єдесталу пошани, — повідомили в НОК.