Український фільм "Ти – космос" отримав головний приз на кінофестивалі у Страсбурзі
Категорія
Культура
Дата публікації

Український фільм "Ти – космос" отримав головний приз на кінофестивалі у Страсбурзі

Кадр з фільму "Ти – космос"
Джерело:  online.ua

Українська стрічка режисера Павла Острікова отримала низку нагород у рамках кінофестивалю Festival Européen du Film Fantastique de Strasbourg. 

Головні тези:

  • Фільм “Ти – космос” режисера Павла Острікова отримав головний приз Golden Octopus на кінофестивалі у Страсбурзі.
  • У стрічці зображується історія українського далекобійника, що залишився останньою людиною у Всесвіті та спробує знайти зв'язок з француженкою у глибинах Всесвіту.
  • Фільм вражає складністю декорацій, проробленою роботою та космічними сценами, що викликають захоплення.
  • Стрічка отримала нагороди Silver Melies та First Cut Lab Award, підкреслюючи високу якість кіношедевру.
  • “Ти – космос” - це не лише фільм, а й історія про внутрішню самотність та бажання знайти своє місце у Всесвіті, що рухає до глибин філософії і спонукає глядача до задумів.

Що відомо про нагороди фільму "Ти — космос" на кінофестивалі у Страсбурзі

За інформацією Держагентства України з питань кіно, стрічка “Ти космос” отримав головну нагороду кінофестивалю у Страсбурзі Golden Octopus.

Фільм отримав головну відзнаку фестивалю — Golden Octopus, а також нагороду Silver Melies, яка відкриває шлях до змагань за найпрестижнішу нагороду європейського жанрового кіно — Golden Melies! Вітаємо творчу команду з перемогою та бажаємо нових звершень! — зазначається у повідомленні Держагентства.

Стрічка “Ти космос” — дебютна робота режисера Павла Острікова.

До цього Остряков випустив кілька короткометражок — "Ґолден лав", "Випуск’97", а також "Mia Donna".

Що відомо про фільм “Ти — космос

Робота над фільмом тривала цілих 7 років.

Головну роль у фільмі грає Володимир Кравчук, який наразі перебуває у лавах ЗСУ. Його партнером на екрані став робот Максим, якого озвучив Леонід Попадько.

Стрічка має з’явитись в українському прокаті навесні 2025 року.

У фільмі зображується історія українського далекобійника Андрія Мельника, який через вибух на Землі залишився останньою людиною у Всесвіті.

Несподівано на зв’язок з ним виходить француженка Катрін.

Головною темою історії є наша внутрішня самотність і бажання знайти того, кому ми будемо потрібні.

Іноді це навіть варте того, щоб перетнути усю галактику.

Під час зйомки стрічки були створені складні павільйонні декорації, робота, який самостійно рухався в кадрі, розроблені концепти космічного корабля та інтерʼєрів, а також пророблена неабияка робота, щоб показати космічні сцени.

Фільм отримав нагороду First Cut Lab Award у програмі Ukrainian Films Now в межах Каннського кіноринку Marché du Film, а також цього року став одним з переможців програми proMOTION 2024 Українського інституту.

Категорія
Економіка
Дата публікації

Держава має підтримувати експорт, а не лише захищати внутрішній ринок — Роман Анзін

Держава має підтримувати експорт, а не лише захищати внутрішній ринок — Роман Анзін

Головні тези:

  • Держава повинна підтримувати експорт, сприяючи виходу українських компаній на зовнішні ринки.
  • Експортне фінансування, страхування ризиків та інвестиції в логістику є важливими аспектами для успішного розвитку металотрейдингу в Україні.
  • Інтеграція українських компаній в європейські ланцюги постачання вимагає відповідності екологічним та технічним стандартам для зміцнення позицій на світовому ринку.
  • Значущими є дипломатичні домовленості з технічною стандартизацією та інвестиції відновлення і покращення транспортної інфраструктури для полегшення експортних операцій.

Генеральний директор компанії VARTIS Роман Анзін в інтерв’ю наголосив, що в умовах воєнної економіки фокус державної політики має зміщуватися з простого «захисту виробника» на активну підтримку експорту.

«Ми часто чуємо про захист національного виробника. Але в сучасному світі недостатньо закрити ринок митами чи квотами. Потрібні інструменти підтримки тих, хто готовий виходити на зовнішні ринки»

Роман Анзін

Роман Анзін

Генеральний директор компанії VARTIS

Серед необхідних кроків він називає експортне фінансування та страхування ризиків, дипломатичні домовленості про технічні стандарти та взаємне визнання сертифікації, інвестиції в логістику — відновлення портів, покращення залізничної мережі, західних транзитних переходів.

Анзін також наголошує, що українські компанії вже інтегруються в європейські ланцюги поставок. «Український метал використовується у великих проєктах, і якщо ми підтягнемо екологічні й технічні стандарти — зможемо зміцнити ці позиції», — підсумовує він.

Роман Анзін — генеральний директор компанії VARTIS, понад 10 років досвіду корпоративного управління. VARTIS — український оператор ринку металопрокату, провідний український металотрейдер.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?