Улюблена соцмережа Трампа вводить декілька нововведень
Категорія
Технології
Дата публікації

Улюблена соцмережа Трампа вводить декілька нововведень

Улюблена соцмережа Трампа вводить декілька нововведень
Джерело:  online.ua

Керівництво соціальної мережі Twitter прийняло рішення ввести кілька нововведень.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на блог компанії.

Читайте також: Трамп знову порадував мережу загадковим повідомленням у Twitter

Відзначається, що було прийнято рішення удвічі збільшити максимально допустиму довжину повідомлення, - з 140 до 280 символів. Довжина повідомлень не збільшиться лише для корейської, китайської та японської мов, оскільки записи на цих них рідко досягають позначки в 140 ієрогліфів.

У той же час, нещодавно в США спалахнув скандал через те, що Twitter, незважаючи на заборону на погрози та образи, які не видаляє твіти, написані президентом Дональдом Трампом. Через деякий час в компанії пояснили, що це пов'язано з "внутрішньою" забороною на видалення "інформаційно значущих" записів, і пообіцяли внести відповідні правки в угоду користувача.

Як повідомляв ONLINE.UA, раніше стало відомо, скільки мільярдів приносить компанії Twitter Дональд Трамп.

Категорія
Економіка
Дата публікації

Путін запропонував Трампу угоду щодо природних ресурсів

Путін
Джерело:  online.ua

Команда російського диктатора Володимира Путіна запропонувала адміністрації американського лідера Дональда Трампа угоду, що стосується російських природних ресурсів. Москва нібито зацікавлена у спільних проєктах зі США в Арктиці.

Головні тези:

  • Кремль хоче, щоб американські нафтові компанії повернулися в Росію.
  • До початку великої війни в Україні Exxon Mobil була єдиною великою американською компанією, що займалася видобутком нафти в РФ. 

Що Путін пропонує Трампу

З заявою з цього приводу виступив глава Російського фонду прямих інвестицій Кирила Дмитрієва.

Останній почав стверджувати, що раніше американські нафтові компанії вели "дуже успішний бізнес" у Росії. Він також додав, що нібито через санкції втрати сягнули близько 300 млрд дол.

Ми віримо, що в якийсь момент вони повернуться, тому що чому б вони стали відмовлятися від можливості доступу до російських природних ресурсів, яку давала їм Росія? — заявив поплічник російського диктатора.

Що важливо розуміти, до початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну Exxon Mobil була єдиною великою американською компанією, що займалася видобутком нафти в РФ.

У її володінні було 30% у проєкті "Сахалін-1", однак після введення санкцій вона заявила про вихід. Попри це, продати свою частку так і не змогла — офіційна Москва кілька разів продовжувала терміни, останній раз до кінця 2026 року.

Російський диктатора хотів, щоб до 2025 року в країні були створені власні технології буріння і розвідки вуглеводнів, а їхня частка досягла б 80%.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?