Уряд США почав судитися проти Google через зловживання
Категорія
Технології
Дата публікації

Уряд США почав судитися проти Google через зловживання

Уряд США почав судитися проти Google через зловживання
Джерело:  online.ua

Проти корпорації Google зареєстрували судовий позов щодо монополізації. Автором звернення виступило Міністерство юстиції Сполучених Штатів. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на закордонні медіа, зокрема Associated Press та Reuters.

За оприлюдненими подробицями, американський уряд звинуватив у позові корпорацію в монополізації, зловживанні своїм домінувальним положенням у сфері онлайн-пошуку. Таким чином технологічний гігант закріпив свою міць, знищуючи конкуренцію.

Споживачі внаслідок такої корпоративної політики зазнали шкоди.

Згідно з інформацією джерел, Мін'юст також припускає висунути звинувачення проти Google через те, що корпорація платить гроші виробникам смартфонів за встановлення своєї пошукової системи як "рідної" під час виробництва.

Вже незабаром відповідні матеріали спрямують до федерального суду у Вашингтоні.

Нагадаємо, упродовж останніх кількох років технологічні гіганти на кшталт Google, Apple, Microsoft не уперше потрапляють під удар урядів різних країн через своє домінувальне положення на ринку. Наприклад, подібні претензії до компаній мають не тільки у США, але й у Європі.

Apple нещодавно звинувачували у тому, що корпорація не допускає нікого на свій цифровий магазин, який поширює додатки для відповідних гаджетів. Це розцінили як монополію, яка шкодить.

Як повідомляв ONLINE.UA, всесвітньо відома компанія Facebook неочікувано для всіх оприлюднила статтю і відеоконцепт про те, як може в майбутньому виглядати віддалена робота. За словами представників корпорації, це буде динамічне віртуальне робоче середовище, побудоване на присутності користувача в соціальних мережах.

Категорія
Світ
Дата публікації

КНДР заробила майже 20 млрд дол на постачанні озброєння Росії

Кім
Джерело:  online.ua

Північна Корея заробила приблизно 20 млрд дол на військовій підтримці Росії. Про це йдеться у звіті південнокорейського аналітичного центру KIDA.

Головні тези:

  • За даними KIDA, Північна Корея заробила 20 млрд дол на військовій підтримці Росії включаючи постачання зброї та боєприпасів.
  • Відповідно до звіту, Пхеньян отримав доходи на суму 19,2 млрд дол від Росії, включаючи передачу технологій та внесок робочої сили.

КНДР заробила 20 млрд дол на військовій підтримці Росії

У звіті, опублікованому на початку цього місяця, Корейський інститут оборонного аналізу (KIDA), який фінансується урядом Південної Кореї, оцінив, що Північна Корея отримала найбільшу вигоду від надсилання боєприпасів і постачання, оцінивши її доходи приблизно в 19,2 млрд дол.

Згідно зі звітом, Пхеньян також заробив ще 630 мільйонів доларів від передачі технологій і 280 мільйонів доларів від внеску робочої сили.

У KIDA підрахували, що Північна Корея поставила Росії близько 21 тис контейнерів зі зброєю та боєприпасами морем, включаючи 122-мм і 152-мм артилерійські снаряди, протитанкові ракети Bulsae-4, балістичні ракети малої дальності KN-23 і РПГ.

При цьому аналітики посилались на супутникові та розвідувальні зображення. Зазначається, що додаткові поставки могли здійснюватися наземним і повітряним транспортом.

Оцінка доходів від розгортання військ КНДР ґрунтується на повідомленнях, що російська влада виплачує 11 тис північнокорейським солдатам, які були направлені до Росії, місячну зарплату в розмірі близько 2 000 доларів разом із одноразовою премією.

Зазначається, що Пхеньян, як вважають, утримує частину цих платежів перед тим, як передати решту своїм військам.

Згідно з KIDA, замість отримання прямих грошових виплат значна частина компенсації за підтримку Північної Кореї, ймовірно, виплачується через бартерні угоди або обміни в натуральній формі.

Очікується, що пріоритетом для Пхеньяна стане отримання від Росії передових військових технологій і стратегічного озброєння. До них відноситься потенційна передача знань або компонентів для атомних підводних човнів і сучасних винищувачів.

KIDA також відзначає інші ознаки нещодавньої технологічної допомоги з боку Росії, оскільки минулого місяця Північна Корея продемонструвала нові системи озброєння, включаючи боєприпаси зі штучним інтелектом, бортовий літак раннього попередження та управління та новий розвідувальний дрон.

Окрім посилення військового потенціалу Північної Кореї, KIDA оцінює, що підтримка Росії сприяє консолідації режиму Кім Чен Ина та його здатності підтримувати внутрішню стабільність.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?