Український боксер Олександр Усик заявив, що відмовляється від усіх чемпіонських поясів, які наразі утримує, однак не завершує спортивну кар’єру.
Головні тези:
- Український бокер Олександр Усик відмовився від чемпіонських поясів.
- Усик пообіцяв ще один супербій.
Усик відмовився від свої чемпіонських поясів
Про це він повідомив у соцмережі Х.
Сьогодні гарний день, щоб сказати, що я хочу залишити всі свої пояси, якими я сьогодні володію. Зробити їх вільними, для того, щоб хлопці, які стоять в черзі за ними боксували.
Це свідоме рішення, яке, я впевнений, відкриє для мене нові можливості. Це не кінець історії. Продовження попереду.
— Oleksandr Usyk (@usykaa) June 26, 2026
____
This is a well-considered decision that I am confident will open new opportunities for me. This is not the end of the story. The continuation lies ahead. pic.twitter.com/tPRRWMsmbh
Боксер наголосив, що він залишає пояси, але не йде зі спорту, тому що в мене є «last dance».
Усик підкреслив, що з повагою ставиться до усіх боксерських організацій.
Це свідоме рішення, яке, я впевнений, відкриє для мене нові можливості. Це не кінець історії. Продовження попереду.…Хочу подякувати і сказати, далі — більше.