В Міноборони розкрили плани щодо майбутньої української ППО
Категорія
Україна
Дата публікації

В Міноборони розкрили плани щодо майбутньої української ППО

В Міноборони розкрили плани щодо майбутньої української ППО
Джерело:  online.ua

За словами міністра оборони Олексія Резнікова, під час засідання голів Міноборони країн-партнерів України у форматі "Рамштайн" одним з головних питань було створення в Україні трирівневої сучасної системи ППО.

Джерело: Facebook-сторінка міністра оборони України

З чого буде складатись майбутня система ППО України

Ми зараз не можемо говорити про усі деталі. Але серед найважливіших пріоритетів визначено розвиток трирівневої системи ППО/ПРО.Чітке бачення у цьому плані сформовано завдяки успішним діям і на основі досвіду Повітряних Сил ЗСУ під командуванням генерал-лейтенанта Миколи Олещука, аргументи якого я наводив партнерам, - зазначив Резніков.

Міністр підкреслив, що окрім питання щодо створення сучасної системи ППО в Україні, важливим питанням було отримання від Німеччини зенітних самохідних систем Gepard.

Наші фахівці закінчують навчання на сучасномунімецькому ЗРК Iris-T, який невдовзі зробить наше небо безпечнішим. Ухвалено принципове рішення щодо комплексів NASAMS. Не кажучи про бронетехніку та великий обсяг іншої допомоги. Це сталося лише за 4,5 місяці, - зазначив Резніков.

Голова Міноборони зауважив, що Україна отримала вже сотні одиниць 105-мм та 155-мм артилерії та боєприпаси для них.

Тільки 155-мм калібру у нас 7 типів гармат та САУ. Українські воїни наводять жах на ворога з допомогою точних та невідпорних ударів M142 Himars, M270 MLRS та MARS II. Ракети HARM вже лишають ворога без радарів, - підкреслив Резніков.

Крім того, він звернув увагу, що компанію українським "Нептунам" склали ракети Harpoon та підкреслив важливу річ, між "Рамштаном-4", який відбувся у липні, і "Рамштайном-5" минуло 50 днів, а за цей період наші американські партнери оголосили 5 пакетів безпекової допомоги на загальну суму майже 5,5 млрд доларів.

Читайте також:

Категорія
Політика
Дата публікації

Угорці отримують від влади брехливу інформацію щодо вступу України до ЄС

Угорщина

Угорський уряд разом із бюлетенями для "опитування" угорців про членство України в ЄС поширив свої контраргументи, які ґрунтуються на маніпуляції та відвертій брехні.

Головні тези:

  • Угорський уряд використовує брехливі аргументи та маніпуляції, щоб заподіяти негативне уявлення про вступ України до ЄС угорцям.
  • Контраргументи, поширювані Будапештом, не мають під собою наукової підтримки та є відвертою неправдою.
  • Ухвалення європейських норм є необхідністю для вступу України до ЄС, тому ствердження про загрозу від української мафії є необґрунтованим.

У Орбана маніпулюють питанням вступу України до ЄС

Речник угорського уряду Золтан Ковач 29 березня анонсував, що угорцям почали розсилати бюлетені для "опитування" разом із інформаційним листком, де викладені сім "ризиків" вступу України в ЄС з позиції Будапешта.

Перший ризик полягає в тому, що в разі членства України Угорщина нібито втратить фінансування ЄС, "а всі гроші підуть в Україну" (чому "всі", не пояснюється).

Крім того, Брюссель закликає до величезних спільних запозичень, що зазначає, що ми всі разом станемо боржниками через вступ України, — йдеться у відео угорського уряду (де так само не пояснюють, про які запозичення йдеться і як вони повʼязані з Україною).

Інші "ризики", на думку Угорщини, повʼязані з тим, що Україна — величезний виробник сільськогосподарської продукції, тож після вступу "всі фонди ЄС підуть українським фермерам", а європейський ринок буде "відкритий для низькоякісних, генетично модифікованих українських товарів".

При цьому уряд Угорщини ігнорує той факт, що вступ у Євросоюз вимагає від України ухвалення всіх європейських норм, зокрема й у сфері сільського господарства, тому ця заява є відвертою неправдою.

Також речник угорського уряду бездоказово стверджує, що Україна ще "до війни" була "центром наркотрафіку і організованої злочинності у Східній Європі", тому "вступ у ЄС відкриє для української мафії вʼїзд до Європи, а отже, й Угорщини".

Інші аргументи Будапешта полягають у тому, що після вступу України в ЄС українці як дешева робоча сила "загрожуватимуть робочим місцям і пенсіям" у Євросоюзі.

Також українці загрожуватимуть громадському здоровʼю, бо "в Україні відсутня обов'язкова вакцинація" (насправді обовʼязкова вакцинація в Україні є), а ще "поспішний вступ України до ЄС" поставить під загрозу виплату так званої 13-ої пенсії урядом Орбана.

Такі опитування насправді не мають юридичної сили, а в них фактично бере участь незначна (до 30%) частка угорських виборців. Водночас уряд Орбана часто посилається на результати таких опитувань як на доказ, що його політика має підтримку громадян.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?