В Міноборони розкрили плани щодо майбутньої української ППО
Категорія
Україна
Дата публікації

В Міноборони розкрили плани щодо майбутньої української ППО

В Міноборони розкрили плани щодо майбутньої української ППО
Джерело:  online.ua

За словами міністра оборони Олексія Резнікова, під час засідання голів Міноборони країн-партнерів України у форматі "Рамштайн" одним з головних питань було створення в Україні трирівневої сучасної системи ППО.

Джерело: Facebook-сторінка міністра оборони України

З чого буде складатись майбутня система ППО України

Ми зараз не можемо говорити про усі деталі. Але серед найважливіших пріоритетів визначено розвиток трирівневої системи ППО/ПРО.Чітке бачення у цьому плані сформовано завдяки успішним діям і на основі досвіду Повітряних Сил ЗСУ під командуванням генерал-лейтенанта Миколи Олещука, аргументи якого я наводив партнерам, - зазначив Резніков.

Міністр підкреслив, що окрім питання щодо створення сучасної системи ППО в Україні, важливим питанням було отримання від Німеччини зенітних самохідних систем Gepard.

Наші фахівці закінчують навчання на сучасномунімецькому ЗРК Iris-T, який невдовзі зробить наше небо безпечнішим. Ухвалено принципове рішення щодо комплексів NASAMS. Не кажучи про бронетехніку та великий обсяг іншої допомоги. Це сталося лише за 4,5 місяці, - зазначив Резніков.

Голова Міноборони зауважив, що Україна отримала вже сотні одиниць 105-мм та 155-мм артилерії та боєприпаси для них.

Тільки 155-мм калібру у нас 7 типів гармат та САУ. Українські воїни наводять жах на ворога з допомогою точних та невідпорних ударів M142 Himars, M270 MLRS та MARS II. Ракети HARM вже лишають ворога без радарів, - підкреслив Резніков.

Крім того, він звернув увагу, що компанію українським "Нептунам" склали ракети Harpoon та підкреслив важливу річ, між "Рамштаном-4", який відбувся у липні, і "Рамштайном-5" минуло 50 днів, а за цей період наші американські партнери оголосили 5 пакетів безпекової допомоги на загальну суму майже 5,5 млрд доларів.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?