В Україні почнуть знімати повнометражний художній фільм про Тараса Шевченка "Таразі. Прощання з пустелею".
Про це повідомляє ONLINE.UA.
Виконавця головної ролі оберуть на кастингу. Режисером стрічки виступає український кіномитець і письменник Олександр Денисенко.
Денисенко також є автором сценарію фільму. Він описав останні роки життя Кобзаря, коли той відбував службу в Новопетровському укріпленні, на узбережжі Каспійського моря в Казахстані. Цей текст був визнаний одним із кращих на міжнародному конкурсі кіносценаріїв, присвяченому 200-річчю Шевченка.
Фільм зніматимуть у цьому році на території Одеської області, а також в Казахстані. Його створять за підтримки Держкіно. Стрічка є українсько-казахстанською копродукцією. Виробництвом займатиметься "Одеська кіностудія" і студія з Алмати Sky Production.
Раніше ONLINE.UA повідомляв, що в колишній столиці "російської весни"провели ходу на честь Шевченка.
З 10 квітня Китай запровадить додаткові мита у розмірі 34% на усі американські товари.
Головні тези:
- Китай ввів додаткові мита у розмірі 34% на усі американські товари від 10 квітня як відповідь на тарифи, запроваджені президентом США
- Також Пекін оголосив про контроль за експортом середніх і важких рідкісноземельних елементів до США, що набирає чинності вже 4 квітня
- Метою дій Китаю є захист національної безпеки та інтересів, а також виконання міжнародних зобов'язань, зокрема в сфері нерозповсюдження
Китай вводить додаткові мита на товари зі США
Про це повідомило 4 квітня Міністерство фінансів Китаю.
Зазначається, що такий крок є відповіддю на масштабні тарифи, запроваджені президентом США Дональдом Трампом.
Окрім цього, Пекін також оголосив про запровадження контролю за експортом середніх і важких рідкісноземельних елементів до Сполучених Штатів, зокрема самарію, гадолінію, тербію, диспрозію, лютецію, скандію та ітрію. Ці обмеження набирають чинності 4 квітня.
Метою впровадження урядом Китаю експортного контролю над відповідними товарами відповідно до закону є кращий захист національної безпеки та інтересів, а також виконання міжнародних зобов’язань, таких як нерозповсюдження.
Також Міністерство торгівлі додало 11 організацій до списку "ненадійних суб'єктів", що дозволяє Китаю вживати проти них каральні заходи.
Відомство закликало Штати скасувати тарифи, а також розв'язати це питання шляхом "справедливого і рівноправного" діалогу.
Нагадаємо, 2 квітня президент США Дональд Трамп оголосив про впровадження мит у розмірі щонайменше 10% майже на усі товари, які імпортуються до США. Тарифи набудуть чинності 9 квітня.