Вчені з’ясували, як ожиріння впливає на психіку
Категорія
Наука та медицина
Дата публікації

Вчені з’ясували, як ожиріння впливає на психіку

Вчені з’ясували, як ожиріння впливає на психіку
Джерело:  online.ua

Вчені з Великобританії та Австралії вирішили з'ясувати, як саме ожиріння впливає на психологічний стан людини. Вони поставили перед собою мету – зрозуміти, що із них є причиною, а що – наслідком, передає ONLINE.UA з посиланням на The Guardian.

Вчені переконані, що результати їхнього дослідження допомогли б медикам у всьому світі підвищити коефіцієнт пацієнтів, котрим вдалось одужати після хвороби. Як відомо, у науковій спільності наразі є багато дискусій стосовно взаємозв'язку між ожирінням і депресією.

Існує три теорії:

  1. Ожиріння викликає депресію

  2. Депресія викликає ожиріння

  3. Вони взаємопов’язані

Дослідники проаналізували результати дослідження UK Biobank за 2006-2010 роки, в котрому експерти протестували 500 тисяч учасників віком від 37 до 73 років

"Згідно з результатами тестування, високий індекс маси тіла, як правило, пов'язаний з вищим коефіцієнтом депресії, причому у жінок цей показник значно вищий, аніж у чоловіків. Люди, які мають надмірну вагу, більш тривожні, це частково призводить до виникнення депресії", – запевняє професор Тім Фрайлінг, співавтор дослідження.

Окрім того, вчені з'ясували, що збільшення індексу маси тіла на кожні 4,7 кг підвищує ризик депресії на 18%. Цей показник не залежить від статі та віку. Також було виявлено, що люди, які страждають на ожиріння з дитинства, мають більшу схильність до депресії, ніж ті, хто набув її вже у дорослому віці.

"Можемо стверджувати, що депресія виникає не тільки через психологічну складову, а й фізіологічну", – підсумовує Тім Фрайлінг.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що було знайдено ген, який відповідає за ожиріння. 

Категорія
Україна
Дата публікації

"РФ продовжує вбивати українців". Зеленський звернувся до світу після масованого російського обстрілу

Володимир Зеленський
Житомир

Президент Володимир Зеленський відреагував на комбінований удар РФ по Україні і звернувся до світу за допомогою.

Головні тези:

  • Російська Федерація продовжує вбивати українців, ухиляючись від відповідальності.
  • Зеленський закликав світ підтримати Україну й уникнути подальших жертв та руйнувань.
  • Президент звернувся до партнерів щодо зміцнення оборонної системи та активізації глобальних дипломатичних зусиль.

Росія продовжує вбивати людей та уникати відповідальності за це — Зеленський

Зеленський зазначив, що 44 дні тому Україна погодилась на повне припинення вогню та ударів за пропозицією Сполучених Штатів. Проте весь цей час Росія продовжує вбивати українців та уникати жорсткого тиску й відповідальності за це.

Дуже важливо, щоб всі у світі бачили та розуміли, що відбувається насправді. Приблизно 70 ракет, зокрема балістичні. Ще майже 150 ударних безпілотників. На жаль, багато руйнувань. Тривають рятувальні операції, розбирають завали будинків. Станом на цей час понад 80 людей поранено по всій Україні. Усім надається допомога. На жаль, у Києві 9 людей загинуло. Мої співчуття рідним та близьким.

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

Президент України

Зеленський заслухав доповідь військового командування та доручив міністру оборони України негайно звʼязатися з партнерами щодо запитів України про зміцнення ППО.

Сьогодні поінформую Президента ПАР Рамафосу, який головує в «Групі двадцяти», про ситуацію та нашу потребу в активізації глобальних дипломатичних зусиль. Припинення ударів потрібне негайно й безумовно. Розраховуємо також на допомогу в гуманітарних питаннях — у поверненні наших полонених та викрадених Росією українських дітей. Частину програми цього візиту скасовую та після зустрічі з Президентом ПАР негайно повертаюсь в Україну.

Міністр закордонних справ України проведе всі необхідні зустрічі в ПАР, щоб повністю поінформувати політичних і громадських лідерів країни про ситуацію.

Також Зеленський подякував “всім у світі, хто підтримує Україну і наших людей”.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?