Велика Британія передасть Україні 2,3 млрд фунтів Романа Абрамовича від продажу Челсі
Категорія
Політика
Дата публікації

Велика Британія передасть Україні 2,3 млрд фунтів Романа Абрамовича від продажу Челсі

Велика Британія передасть Україні 2,3 млрд фунтів Романа Абрамовича від продажу Челсі
Джерело:  online.ua

Уряд Великої Британії вирішив передати Україні 2,3 млрд фунтів російського олігарха Романа Абрамовича, які той заробив від продажу футбольного клубу "Челсі". 

Джерело:  The Telegraph

Україна отримає від Великої Британії всі кошти Абрамовича від продажу Челсі 

Зазначається, що кошти будуть спрямовані до спеціального фонду допомоги Україні.

Найближчим часом схвалення на проведення транзакції має послідувати від ЄС. Чиста виручка з продажу ФК "Челсі" становить 2,3 мільярда фунтів стерлінгів.

Повідомляється, що гроші надійдуть на рахунок фонду, який очолює колишній виконавчий директор UNICEF у Великобританії Майк Пенроуз.
З фонду кошти підуть на відновлення освітніх закладів, допомогу медичного характеру та інші сфери. Всі кошти будуть розподілятися під контролем ЄС.

Відзначається, що сума в 2,3 млрд фунтів стане одним з найбільших благодійних пожертвувань жертвам війни в історії.

Нагадаємо, Роман Абрамович оголосив про рішення продати англійський футбольний клуб "Челсі" на початку березня 2022 року.

Бізнесмен повідомив, що всі виручені від продажу гроші підуть до благодійного фонду, який буде створений для допомоги постраждалим на війні в Україні.

Це включає в себе надання критично важливих засобів для задоволення невідкладних потреб жертв, а також підтримки довгострокової роботи з відновлення, - зазначив сам Абрамович.

У травні минулого року консорціум на чолі з американським бізнесменом Тоддом Боелі придбав "Челсі" за 4,25 мільярда фунтів стерлінгів.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?