Війна в Сирії: ООН ухвалила важливу резолюцію
Категорія
Світ
Дата публікації

Війна в Сирії: ООН ухвалила важливу резолюцію

Війна в Сирії: ООН ухвалила важливу резолюцію
Джерело:  online.ua

Члени Ради безпеки ООН вирішили направити міжнародних спостерігачів в сирійське місто Алеппо.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на заяву Постійного представництва Франції при ООН в Twitter.
«Рада безпеки одноголосно прийняла французький проект резолюції про розміщення спостерігачів ООН в Алеппо», - йдеться в повідомленні.
Документ був прийнятий, щоб забезпечити безпечну евакуацію мирних жителів, захист госпіталів і доступ в місто гуманітарних організацій.

Читайте також: Пу тін відправив до Сирії елітний спецназ, який воював на Донбасі - гучні деталі від The Wall Street Journal
Як повідомляв ONLINE.UA, раніше в мережі з'явилося моторошне відео про те, як війська президента Росії Володимира Путіна і його сирійського союзника Башара Асада вбивали Алеппо.

Категорія
Політика
Дата публікації

Введення миротворців в Україну. Чи долучиться НАТО до місії

НАТО
Джерело:  NV

Як заявив генсек НАТО Марко Рютте, наразі малоймовірно, що сили Альянсу братимуть участь у миротворчій місії на території України після припинення вогню. Він також припустив, що це може мати наслідки для оборони території НАТО у майбутньому.

Головні тези:

  • Рютте наголосив, що наразі вкрай важлива координація та взаємодія між країнами щодо можливого долучення до миротворчої місії в Україні.
  • Керівництво НАТО вважає, що важко ухвалювати будь-які рішення без розуміння того, якою буде мирна угода.

Рютте пояснив, чому НАТО не долучиться до миротворчої місії

Журналісти поцікавилися, як саме може виглядати участь Альянсу, якщо миротворців буде направлено в Україну.

За словами Марка Рютте, наразі це складне питання, тому що, ймовірно, це не буде участь НАТО як такого.

Це малоймовірно. Але це можуть бути союзники НАТО, які будуть залучені. А це завжди означає, що це впливатиме на територію НАТО. Це може також мати наслідки для оборони території НАТО в майбутньому.

Марко Рютте

Марко Рютте

Генсек НАТО

Як зазначив Рютте, у цьому сенсі потрібно координуватися, взаємодіяти — це стосується італійських пропозицій, британсько-французьких ідей, деяких ідей німецького лідера Олафа Шольца.

І тоді, я думаю, найкращий момент, щоб визначити те, який підхід є найкращим, — це коли ми знатимемо, як виглядає мирна угода, — наголосив генсек НАТО.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?