З 1 серпня карантин в Україні діятиме по-новому - це важливо знати кожному
Категорія
Україна
Дата публікації

З 1 серпня карантин в Україні діятиме по-новому - це важливо знати кожному

З 1 серпня карантин в Україні діятиме по-новому - це важливо знати кожному
Джерело:  YouTube

Головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко звернувся до усіх українських громадян та звернув увагу на те, що з 1 серпня адаптивний карантин в Україні дозволятиме посилювати чи послаблювати карантин в окремих містах і районах областей, якщо в них буде найгірша ситуація з коронавірусом. Про це він повідомив після того, як 22 липня під час засідання Кабінет міністрів продовжив адаптивний карантин до 31 серпня. За словами Віктора Ляшка, МОЗ вирішило відмовитися від тотального загального карантину на території всієї держави, а запровадило адаптивний карантин, який із 31 липня – можна сказати, вже з 1 серпня - розпочне працювати інакше, ніж було до цього впродовж останніх півтора місяці. про це інформує ONLINE.UA з посиланням на "Українське радіо".

"У чому інакшість? Якщо область 5 днів поспіль буде перевищувати 4 загальнонаціональні індикатори, які були до цього, ми цю область розкладемо на райони і міста обласного значення – і кожен район покаже свій внесок в стан захворюваності коронавірусної хвороби.І в залежності, який відсоток дає район або місто обласного значення, він буде виділений або в зелену, або в жовту, або в помаранчеву, або в червону зону. Червона – це найкритичніша, в якій закривається все, як у нас було в березні-квітні на території всієї держави", - наголосив Віктор Ляшко.

За словами представника МОЗ, якщо є червона зона, то карантин триває до того часу, доки внесок у загальну захворюваність в області не зменшиться – і область не перейде у помаранчеву, жовту чи зелену.

"Коли три дні ми бачимо, що показник кращий, ми переводимо цей район в іншу зону... Зелена зона – це загально обов’язкові вимоги, які сьогодні є: не можна заходити у громадські будівлі без маски на обличчі, потрібно дотримуватися соціальної дистанції, потрібно мити руки й обробляти їх антисептиком, і одна людина на 5 квадратних метрів". Жовта – це "буферна зона", яка не дуже відрізняється від "зеленої" за обмеженнями, але стає попереджувальною. У цьому періоді заборонено відвідувати будинки літніх людей, лікарні, соціальні установи", - пояснив Віктор Ляшко.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що ситуація з пандемією в Україні продовжує загострюватися - у четвер, 23 липня, зафіксовані 856 нових випадки зараження. Загальна кількість хворих налічує вже 61 851 особу.

Категорія
Економіка
Дата публікації

У МВФ б'ють на сполох через нове рішення Трампа

У МВФ оцінили потенційні наслідки рішень Трампа
Джерело:  Bloomberg

Очільниця Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва звертає увагу на те, що мита з боку адміністрації президента США Дональда Трампа можуть стати нищівним ударом для світової економіки.

Головні тези:

  • Очільниця МВФ закликає міжнародну спільноту уникати дій, які загострять економічну ситуацію.
  • Вона також додала, що важливо своєчасно реагувати на нові виклики.

У МВФ оцінили потенційні наслідки рішень Трампа

За словами Крісталіни Георгієвої, наразі вона та її команда оцінюють макроекономічні наслідки оголошених тарифних заходів.

Вони є значним ризиком для глобальних перспектив у період млявого зростання, — наголосила очільниця МВФ.

Георгієва закликає міжнародну спільноту не ігнорувати той факт, що через рішення президента США миттєво обвалилися світові ринки.

Вона також додала, що наразі вкрай важливо уникати кроків, які можуть ще більше нашкодити світовій економіці.

Ми закликаємо США та їхніх торговельних партнерів конструктивно працювати над врегулюванням торговельної напруженості та зниженням невизначеності.

Крісталіна Георгієва

Крісталіна Георгієва

Глава МВФ

Як уже згадувалося раніше, команда американського лідера Дональда Трампа запровадили мита в розмірі 25% на всі автомобілі іноземного виробництва та запчастини, які імпортуватимуться в Америку.

Ба більше, Білий дім оголосив 20% мита на товари з Євросоюзу.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?