Збірна України програла збірній Вельсу з рахунком 1:0 і не пройшла у ЧМ-2022

Збірна України поступилася команді Вельсу з рахунком 0:1 у фіналі плей-офф відбору на Чемпіонат світу з футболу 2022 року.

Джерело: трансляція матчу

Україна поступилася збірній Вельсу

Матч відбувався у Кардіффі на стадіоні «Кардіфф Сіті Стедіум».

На третій хвилині матчу Олександр Зінченко забиває гол, але зробив це без свитка арбітра, і м’яч не був зарахований. Повторний удар зі штрафного Руслана Малиновського воротар Вельсу взяв.

На 34-й хвилині Україна пропустила гол. Стандарт виконав Гарет Бейл і Андрій Ярмоленко головою зрізав м'яча у власні ворота - 1:0.

Упродовж всієї другої половини матчу українці здебільшого атакували і чимало разів ледь не забили, але до гола довести справу не вдалося. Зокрема, суперників регулярно рятував голкіпер Вейн Геннессі.

Вельс їде на ЧС-2022 уперше за 68 років, а Україна за кілька днів продовжить грати в іншому турнірі - Лізі Націй.

Нагадаємо, що у півфіналі українська команда обіграла Шотландію — 3:1.

Фінальна стадія Чемпіонату світу відбудеться з 21 листопада до 18 грудня у Катарі.

Раніше збірна України один раз грала у фінальній частині Чемпіонату світу — у 2006 році.