Зінченко провів свій 100-й матч в АПЛ. "Арсенал" зіграв проти "Саутгемптона" — відео

У домашньому матчі 32-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) "Арсенал" з українцем Олександром Зінченком зіграв з рахунком 3:3 проти "Саутгемптона". Це був сотий матч Зінченка в АПЛ.

Джерело: Суспільне

Як пройшов матч Арсенал-Саутгемптон

21 квітня "Арсенал" зіграв проти аутсайдерів АПЛ. У попередніх двох матчів проти Ліверпуля та Вест Хему "Арсенал" втратив очки.

Зінченко пропустив матч "Арсенала" проти "Вест Гема" через травму, проте вийшов на поле проти "Саутгемптона". Цей матч став для нього 100-м в АПЛ.

Українець розпочав матч у стартовому складі на лівому фланзі захисту.

"Арсенал" пропустив на 28 секунді матчу через помилку голкіпера Аарона Рамсдейла. Форвард Карлос Алькарас відкрив рахунок матчу. Рамсдейл відпасував м’яч на Зінченка, проте його перехопив Алькарас.

На 14 хвилині "Арсенал" пропустив другий гол від Уолкотта.

На 20-й хвилині "Арсенал" скоротив відставання завдяки голу Габріела Мартінеллі. На перерву команди пішли з рахунком 1:2.

У другому таймі Саутгемптон відзначився втретє. Центральний захисник Дує Чалета-Цар замкнув подачу з кутового.

На 72-й хвилині Зінченка зняли з матчу, замінивши його на форварда Едді Нкетія.

На останніх двох хвилинах матчу Едегор та Сака змогли вивести "Арсенал" у нічию.

100 матчів Зінченка в АПЛ

Українець провів 24 зі 100 матчів в АПЛ за "Арсенал". Протягом 2016-2022 років українець провів 76 матчів за "Манчестер Сіті".

Загалом за "Арсенал" Зінченко провів 30 матчів у всіх турнірах, забивши один гол та зробивши дві результативні передачі.

26 квітня "Арсенал" зіграє проти "Манчестер Сіті".