ЗСУ відбили Урожайне та змусили армію РФ відступити — The Independent
Категорія
Україна
Дата публікації

ЗСУ відбили Урожайне та змусили армію РФ відступити — The Independent

ЗСУ відбили Урожайне та змусили армію РФ відступити — The Independent
Джерело:  online.ua

Злочинна армія РФ під тиском контрнаступу українських військових вимушена була залишити позиції в районі Урожайного на південному сході Донецької області.

Джерело: The Independent

Що відомо про успіхи ЗСУ у контрнаступі на сході України  

За інформацією журналістів видання, українські військові використовували проти російських злочинців з армії РФ в районі Урожайного розумні бомби, які були передані США у березні місяці цього року.

Протягом кількох днів ЗСУ намагались відбити стратегічно важливий населений пункт і змусили окупантів відступити.

Що відомо про втрати армії РФ протягом останнього тижня 

За інформацією першого заступника глави Міноборони,  генерал-лейтенанта Олександра Павлюка, протягом останнього тижня українські військові ліквідували більше 4 тис російських військових злочинців армїі РФ та майже 500 одиниць ворожої техніки.

За тиждень з 7 по 13 серпня Силами оборони України знищено близько 4150 осіб особового складу противника, - зазначив Павлюк.

Крім того, за цей період було знищено 488 одиниць озброєння та військової техніки. А саме: 61 танк, 73 бойових броньованих машин, 107 артилерійських систем, 8 реактивних систем залпового вогню, 11 установок ППО, 102 одиниці автотехніки та 26 одиниць спецтехніки.

Окрім цього нашими захисниками збито 2 гелікоптери, 20 ворожих ракет та 78 БпЛА, - наголосив Павлюк.

Що відбувається в районі Бахмуту 

За інформацією речника Оперативного угруповання Сил оборони східного напрямку, Сергія Череватого, ЗСУ продовжують стримувати ворожі атаки і протягом доби ліквідували 43 російських загарбників.

На Бахмутському напрямку Сили оборони продовжують утримувати ініціативу, тиснуть ворога, який відчайдушно чинить супротив, використовуючи багато артилерійських ударів. Зокрема, за цю добу ворог 514 разів бив усіма видами артилерії по нашим позиціям, здійснив 2 авіанальоти. Також намагався безрезультатно контратакувати в районі Кліщіївки та Білої гори, - підкреслив Череватий.

За його словами, відбулося 9 боєзіткнень, внаслідок яких 43 окупантів знищено і 109 поранено. Ще один загарбник потрапив у полон.

Крім того, було знищено один ворожий танк, 4 бойові машини піхоти, самохідна артилерійська установка "Гвоздика", 3 польові склади з боєприпасами і станція радіоелектронної боротьби "Мандат".

Якщо говорити про Лимано-Куп'янський напрямок, то там ворог надалі намагається атакувати нас. За цю добу здійснив 3 атаки, 428 обстрілів, 10 авіанальотів за допомогою бойових гелікоптерів та штурмової авіації. Під час відбиття ворожих атак 37 окупантів знищено і 82 поранено, - наголосив Череватий.

Також знищено 3 ворожі міномети, безпілотний апарат і три дрони-камікадзе, і 3 ворожі бліндажі.

Читайте також:

Категорія
Технології
Дата публікації

Що небезпечно розповідати ChatGPT — пояснення експертів

Що небезпечно розповідати ChatGPT — пояснення експертів
Джерело:  Forbes

Попри те, що чатом ChatGPT користуються дедалі більше людей, він може стати причиною серйозних проблем, якщо отримає від користувачів конфіденційну інформацію. Що саме ніколи не можна розповідати ШІ — попереджують фахівці видання Forbes.

Головні тези:

  • Важливо уникати розголошення логінів, паролів, фінансових та банківських даних у чат-боті.
  • Більшість АІ-сервісів можуть передавати ваші дані в правоохоронні органи.

Логіни та паролі

У таких питаннях ChatGPT довіряти точно не варто, адже уже були зафіксовані випадки, коли особиста інформація одного користувача несподівано спливала у відповідях іншим користувачам.

Фінансові та банківські дані

Як зазначають фахівці у сфері штучного інтелекту, у жодному разі не можна ділитися з чат-ботом номерами карток, CVC, номерами рахунків або документів.

Що важливо розуміти, у ChatGPT немає шифрування, двофакторного захисту або гарантії видалення даних після обробки.

Конфіденційні документи

Нещодавно на весь світ гриміла історія про те, як працівники компанії Samsung завантажили в ChatGPT конфіденційні матеріали.

Після неї кожному стало зрозуміло, що робочі звіти, клієнтські бази, комерційні пропозиції і, особливо, внутрішні документи компаній не повинні опинятися у розпорядженні чат-боту.

Медична інформація

Не можна ігнорувати той факт, що у ШІ немає медичної освіти, тому його висновкам точно не варто довіряти.

Окрім того, вказано, що для бізнесу, що працює з медичними даними, це може закінчитися штрафами за порушення законів про конфіденційність.

Незаконні та неетичні запити

Більшість чат-ботів звертають увагу на запитання, які вказують на готовність людини здійснити аморальний вчинок чи злочин.

Згодом чат-бот може передавати дані в правоохоронні органи.

До прикладу, у Британії та ЄС заборонено використовувати ChatGPT для отримання інформації про створення DeepFake відео зі справжніми людьми.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?