Українські збройні сили продуктивно працюють на Кінбурнській косі на півдні країни. Вони змогли викликати у ворога "снарядний голод" та зменшити кількість обстрілів у цьому районі.
Джерело: керівник об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк
ЗСУ загнали окупантів у пастку на Кінбурнській косі
Наша продуктивна робота по Кінбурнській косі має хороші результати, зокрема за минулу добу жодного обстрілу навіть в акваторії Дніпробузького лиману не було. Це говорить про те, що у ворога дійсно суттєвий голод боєприпасів на тій ділянці місцевості, їм важко туди підтягувати резерви навіть вже тому, що ми намагаємося брати під контроль не тільки частини самого півострова, а й сполучення з материком, там, де ворог використовує ці маршрути для підтягування боєприпасів і озброєння, - сказала Гуменюк.
Згідно з її заявою, західна частина Кінбурнської коси, на якій працювали ЗСУ, вже досить спустошена, але на східній її частині вони все ще використовують місцевих жителів як укриття. Все ж таки українські військові продовжують працювати в цьому районі.
Тривають бої за Кінбурнську косу
Ситуація досить складна. Знову ж таки, й погода не сприяє такому легкому завершенню і короткочасності цієї операції. Так само це пов’язано із Кінбурнською косою. Тому що продовжується там присутність ворога, продовжуються атаки на протилежний берег. Так само з островами ще продовжується бойова робота і контролю абсолютного немає жодна зі сторін. Це і є лінія розмежування, лінія фронту, де йдуть бої, — розповіла Гуменюк.
За її словами, на південному фронті критичних змін не зафіксовано.
Українські військові продовжують активно працювати над знищенням бойових потужностей російських окупантів — ідеться про ліквідацію у тилових районах противника.
Вона підсумувала, зараз практично по всьому Лівому берегу ведеться бойова робота.
Читайте також:
Російські війська знову обстріляли плавні в Херсоні. Є загиблий та поранені
В Херсонській ОВА показали наслідки удару РФ по лікарні в Херсоні — відео
Цьогоріч українці залишаться без херсонських кавунів