Абсолютна необхідність. Трамп вирішив купити окрему країну
Категорія
Світ
Дата публікації

Абсолютна необхідність. Трамп вирішив купити окрему країну

Трамп
Джерело:  online.ua

Майбутній очільник Білого дому Дональд Трамп офіційно заявив про намір купити Гренландію, оскільки вважає це “абсолютною необхідністю”.

Головні тези:

  • Гренландія - найбільший острів на планеті та автономна установча країна в складі Королівства Данія.
  • 80% території Гренландії вкрите льодовиковим щитом.

Трамп хоче, щоб Гренландія опинилася у складі США

23 грудня офіційно стало відомо, що майбутній президент США призначив співзасновника платіжного онлайн-сервісу PayPal Кеннета Говері на посаду посла Штатів в Данії.

Окрім того, він зажадав, щоб Гренландія перейшла під контроль Вашингтона.

Дональд Трамп також звернув увагу на те, що Говері під час його першої каденції був послом США у Швеції.

Як вважає лідер республіканців, як співзасновник PayPal та венчурного фонду Founders Fund, Говері "перетворив американські інновації та технологічне лідерство на глобальні історії успіху, і цей досвід буде безцінним у представленні за кордоном". 

З метою забезпечення національної безпеки та свободи в усьому світі Сполучені Штати Америки вважають, що володіння і контроль над Гренландією є абсолютною необхідністю. Кен виконає прекрасну роботу, представляючи інтереси США.

Дональд Трамп

Дональд Трамп

Майбутній президент США

Що важливо знати про Гренландію

Гренландія — автономна установча країна в складі Королівства Данія і найбільший острів планети.

Що важливо розуміти, установча країна — країна, яка становить частину більшого політичного утворення, наприклад суверенної держави.

Гренландія розташована між Північно-Льодовитим та Атлантичним океаном, на схід від Канадського Арктичного архіпелагу.

Варто також зазначити, що близько 80 % площі Гренландії вкрито другим на планеті за розміром і єдиним поза межами Антарктиди постійним льодовиковим щитом.

Географічно є частиною Північної Америки, проте понад тисячоліття Гренландія підтримує тісні політичні, культурні та економічні зв'язки з Європою (особливо з Норвегією та Данією, які в минулому були колоніальними державами, а також із сусідньою Ісландією).

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?