Аналітики оцінили рішення командування ЗСУ про масштабні зміни в Силах оборони
Категорія
Україна
Дата публікації

Аналітики оцінили рішення командування ЗСУ про масштабні зміни в Силах оборони

зсу
Джерело:  ISW

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський зробив гучну заяву про масштабні зміни в Силах оборони.

Що кажуть в ISW про масштабні зміни в Силах оборони

Схоже, що українське військове командування надає пріоритет ротаціям для підрозділів на передовій, але йому доведеться вирішувати додаткові проблеми з живою силою, якщо ЗСУ хочуть перехопити ініціативу навіть на локальній основі 2024 року.

Як кажуть українські старші військові офіцери, вони сподіваються це зробити. Головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський 22 березня оголосив, що українські військові наразі оптимізують свої військові організаційні структури, щоб спростити та максимізувати якість та ефективність управління українськими силами, — зазначають в ISW.

Сирський заявив, що деякі українські військові угруповання будуть «переформатовані» і ці зусилля спрямовані на покращення управління та розподілу українських військових.

Сирський заявив, що проведення ротацій передових підрозділів є ключовим пріоритетом, а 14 березня Сирський зазначив, що українські підрозділи, які тривалий час перебувають на передовій, почали проводити ротацію.

Командувач Сухопутних військ ЗСУ, генерал-лейтенант Олександр Павлюк 22 березня заявив, що українські військові почали перегрупування та відведення низки бригад з невизначених позицій для відновлення їх боєздатності.

Павлюк заявив, що Україна перекидає сили і засоби до "районів відновлення", щоб дати військовослужбовцям час відпочити, відновитися, поповнити запаси і дати можливість українським силам почати "нові дії новими силами", — зауважили аналітики.

Раніше ISW оцінювало, що повідомлення про початок українських ротацій свідчить про те, що українське командування вважає, що ситуація на будь-якому невизначеному(их) секторі(ах) лінії фронту, де відбулася або буде відбуватися ротація, достатньо стабілізувалася для проведення ротації українських військ.

В Україні анонсували масштабні зміни в Силах оборони

У Збройних Силах України триває оптимізація військових організаційних структур, які безпосередньо беруть участь у відбитті широкомасштабної збройної агресії РФ.

За десять років війни тимчасові органи військового управління та райони відповідальності угруповань військ формувалися і змінювалися відповідно до оперативної обстановки та поточних викликів, — зауважив він.

За словами головкома, наразі, враховуючи досвід бойових дій, здійснюються організаційні заходи. Головна мета цих заходів — спростити і максимально підвищити якість та оперативність управління.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?