Армія РФ вбила 551 українську дитину з початку повномасштабного вторгнення
Категорія
Україна
Дата публікації

Армія РФ вбила 551 українську дитину з початку повномасштабного вторгнення

Офіс Генерального прокурора
Росія

Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну загинула 551 дитина та ще понад 1401 отримала поранення різного ступеня тяжкості.

Головні тези:

  • Найбільше українських дітей постраждали через агресію РФ на Донеччині та у Харківській області.
  • Документальна стрічка "Понівечене дитинство" розкриває правду про викрадення Росією з окупованих територій українських дітей.
  • У фільмі розкриті історії дітей, які потрапили під вплив російського полону, тортур та викрадень.

Найбільше постраждалих дітей в результаті агресії РФ фіксують на Донеччині

У Офісі генпрокурора повідомили, що найбільше постраждало дітей у таких областях: Донецькій — 547, Харківській — 395, Херсонській — 152, Дніпропетровській — 151, Київській — 130, Запорізькій — 108, Миколаївській — 107.

Зокрема протягом останніх днів:

  • 23 червня внаслідок обстрілу с. Селидове Донецької області постраждали двоє хлопчиків віком 10 та 13 років.

  • 23 червня внаслідок обстрілу м. Харків отримали поранення двоє хлопчиків віком 15 та 16 років.

  • 24 червня внаслідок обстрілу м. Дружківка та м. Покровськ Донецької області постраждали 5 дітей: два хлопчики віком 12 та 16 років і три дівчинки віком 9, 11 та 13 років.

Що відомо про викрадення Росією дітей з окупованих територій України

У 2023 році команда Online.UA представила документальну стрічку "Понівечене дитинство", яка розкриває правду про викрадення Росією українських дітей з тимчасово окупованих територій України.

Фільм містить реальні історії дітей та їхніх родин, які постраждали від війни Росії проти України, коментарі провідних науковців, психологів, юристів та експертів із захисту прав дітей.

Герої стрічки пройшли російський полон, тортури, викрадення до оздоровчого табору, когось розлучили з батьками під час так званих фільтраційних заходів.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?