Чи будуть у Росії нові заколоти — відповідь начальника штабу РДК
Категорія
Світ
Дата публікації

Чи будуть у Росії нові заколоти — відповідь начальника штабу РДК

Чи будуть у Росії нові заколоти — відповідь начальника штабу РДК
Джерело:  online.ua

Після невдалого заколоту Пригожина в Росії можливі нові військові повстання. Начальник штабу Російського добровольчого корпусу Олександр "Фортуна" каже, що корпус вже показав це рейдами в Брянську та Бєлгородську області.

Джерело:  ютуб-канал online.ua

Чи варто очікувати нових заколотів в РФ

У РДК заявили, що всі бійці приєднаються до бунтів на території Росії та до держперевороту. Також корпус закликав всіх прихильників РДК підтримати їх.

"Фортуна" каже, що після того як стало відомо, що Пригожин розвернув своїх бійців, можна чекати нових спроб до заколоту.

Я думаю, що спроби такі будуть здійснюватися. Тобто був перший похід РДК на Брянськ. Успішний. Другий успішний. Згодом був Білгород №1, Білгород №2. Все це було вдало. Кожним своїм рейдом ми показували, що це можна зробити. І, власне, федеральна влада на місцях абсолютно нічого не може з цим вдіяти. Вона до цього не готова. Та й загалом і не збирається нам особливо ніяк у цьому брати участь.

Чому Пригожин зупинив свій заколот

Фортуна вважає, що операція планувалося заздалегідь, оскільки навіть логістично перекинути 25 тисяч людей, техніку, палива, харчування, це дуже складно.

Я, як людина військова, чудово розумію, що таке за одну добу на тисячу кілометрів перекинути таку велику кількість людей. І там зараз є якісь публікації, що там було не 25, що там було 8 чи навіть 6. Але навіть якщо 6 тисяч людей з кількома сотнями одиниць техніки перекидати, це дуже складно, і це готують завжди заздалегідь. Тобто план був наперед 100%.

На думку Фортуни, основна версія зупинки Пригожина полягає в тому, що він намагався домовитися з якимсь із блоків силовиків.

Можливо, це були ФСБ, можливо, ФСО, можливо, МВС, можливо, хтось ще, за допомогою яких він дуже сильно посилився б з військової точки зору. І, певне, домовленості в якийсь момент пішли не за планом.

Читайте також:

Категорія
Світ
Дата публікації

"Habemus Papam!". Коли та як обиратимуть нового Папу Римського

Коли та як обиратимуть нового Папу Римського
Джерело:  online.ua

Хто стане новим Папою Римським після смерті Франциска — питання, яке наразі хвилює мільйони людей у різних куточках світу. Однак відповіді на нього поки ніхто не знає. Відомо, що доленосний вибір у Ватикані будуть робити між 6 і 12 травня.

Головні тези:

  • Право голосу матиме українець Микола Бичок, який є єпископом Мельбурнської єпархії УГКЦ в Австралії.
  • Якщо Папу не оберуть, до бюлетенів додають спеціальну суміш, щоб з димоходу Сікстинської капели піднявся чорний дим. 

Коли та як обиратимуть нового Папу Римського

Незабаром у Ватикані відбудеться конклав — непублічне зібрання кардиналів для виборів нового Папи. Це станеться у Сікстинській капелі.

Загалом його учасниками стануть 135 кардиналів віком до 80 років.

Що важливо розуміти, що серед них буде й українець Микола Бичок, який є єпископом Мельбурнської єпархії УГКЦ в Австралії.

Після вигуку “Extra omnes!” (Всі геть!) двері капели зачиняють, і всередині залишаються тільки кардинали-виборці. Коли відбувається голосування — заборонені будь-які розмови зі сторонніми, використання телефонів тощо.

На картках кардинали повинні написати латиною: “Я обираю Верховним Понтифіком” та вказати ім’я кандидата.

На фото — кардинали перед початком конклаву в березні 2013 року

Варто також зазначити, що після кожного туру голосування картки спалюються. Якщо Папу не оберуть, до бюлетенів додають спеціальну суміш, щоб з димоходу Сікстинської капели піднявся чорний дим.

Ні для кого не секрет, що білий дим означає, що Папу обрано.

Для того, аби це сталося, йому необхідно набрати дві третини голосів. Після цього урочисто оголосять “Habemus Papam!” — “У нас є Папа!”.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?