Десятки військових зі Пскова відмовилися їхати на війну в Україну
Категорія
Світ
Дата публікації

Десятки військових зі Пскова відмовилися їхати на війну в Україну

Десятки військових зі Пскова відмовилися їхати на війну в Україну
Джерело:  online.ua

Білоруським журналістам вдалося дізнатися, що нещодавно до республіки привезли псковських десантників та наказали їм рухатись у бік України для участі в бойових діях та спробі окупації. Проте російські солдати відмовилися виконувати цей план командування - після цього їх повернули на місце дислокації у Псков.

Джерело: білоруське видання  Наша Ніва, автор місцевого Телеграм-каналу  "Псковська губернія"

Солдати РФ зі Пскова відмовилися їхати воювати в Україну

Згідно з останніми даними, близько 60 військовослужбовців зі Пскова відмовилися воювати на території України. Спочатку їх привезли на територію Білорусі, однак зразу ж після їх демаршу повернули до місця дислокації у Псков.

Варто звернути увагу на те, що точна дата події поки з'ясовується, цілком ймовірно, йдеться про другу половину березня.

Зазначимо, що у повідомленні "Псковської губернії" не зазначена кількість військових, які відмовилися воювати.

Щодо кількісті військовослужбовців стверджувати не можу, але після новини "ПГ" мені вдалося "вийти" на водія, який ще минулого тижня вивозив з Білорусі частину цих хлопців до Пскова. Знаю особисто, тому інформація перевірена. Повторюся – я вважаю, що військовослужбовці повинні захищати свою батьківщину насамперед від нападу, а не брати участь у імперському ресентименті вузької групи осіб (а можливо навіть однієї людини) за межами власної країни, - йдеться в повідомленні.

Фото - скриншот

Читайте також:

Категорія
Політика
Дата публікації

Чому Шольц заблокував масштабну допомогу Україні — відповідь СДПН

Шольц
Джерело:  NTV

10 січня стало відомо, що канцлер ФРН Олаф Шольц не хоче підтримати новий великий пакет військової допомоги для України. У його партії нарешті пояснили, що відбувається.

Головні тези:

  • У команді Шольца вважають, що наразі вже наданої допомоги для України буде достатньо.
  • Офіційний Берлін передбачає виділення 4 млрд євро на військову допомогу Україні в 2025 році, а також можливість використання кредиту на 50 млрд доларів від G7.
  • Шольц боїться реакції виборців, якщо підтримує новий пакет допомоги для ЗСУ.

У СДПН налаштовані категорично

З заявою з цього приводу виступив очільник парламентської фракції Соціал-демократичної партії Німеччини Рольф Мютценіх.

За словами останнього, він, Олаф Шольц та члени СДПН не підтримують пропозицію про новий великий пакет військової допомоги Україні, який пропонують МЗС та Міноборони ФРН.

Як зазначив Мютценіх, міністр оборони Борис Пісторіус ще 9 січня заявив про масштабні постачання зброї в Україну, які були заплановані в попередньому бюджеті.

Виділення додаткових бюджетних коштів через парламент незадовго до виборів до Бундестагу, щоб поставити майбутній уряд перед доконаним фактом — це не відповідає нашій демократії і навряд чи може бути виправдано з юридичної та політичної точок зору, — заявив член команди Олафа Шольца.

Чому Шольц не ухвалює важливого рішення щодо України

Згідно з даними ЗМІ, у січні 2025 робота над підготовкою пакету допомоги зупинилася, оскільки Олафу Шольцу ця ідея не сподобалася.

Одна з головних причин того, що канцлер не підтримує вказану ініціативу полягає в тому, що наразі він нібито не бачать критичної необхідності у цьому пакеті.

Як вважає Олаф Шольц, вже передбаченої допомоги буде достатньо на найближчий час.

Що важливо розуміти, попередній бюджет на 2025 рік передбачає 4 млрд євро на військову допомогу.

Також офіційний Берлін розраховує, що Україна зможе використовувати кредит на 50 млрд доларів від G7, який фінансують з використанням доходів від заморожених російських активів.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?