Деякі з країн G7 утворили альянс задля витіснення Росії з ринку ядерної енергетики
Категорія
Економіка
Дата публікації

Деякі з країн G7 утворили альянс задля витіснення Росії з ринку ядерної енергетики

Деякі з країн G7 утворили альянс задля витіснення Росії з ринку ядерної енергетики
Джерело:  online.ua

Великобританія, США, Канада, Японія та Франція уклали нову угоду про ядерне паливо для ізоляції Росії.

Джерело: Британський Уряд

Країни G7 витіснятимуть Росію з ринку ядерної енергетики

Повідомляється, що у Саппоро, Японія, на полях зустрічі G7 було оголошено про альянс між Великою Британією, США, Канадою, Японією та Францією, спрямований на витіснення Росії з міжнародного ринку ядерної енергетики.

Уряд Британії запевняє, що угода буде взяти за основу для повного витіснення РФ з ринку ядерного палива якомога швидше.

Зробити це планують з метою позбавлення країни-агресори одного із ключових способів фінансування війни в Україні та “фактично залишити Росію осторонь”.

Як угода втілюватиметься в життя

Повідомляється, що для впровадження угоди, п’ять країн використовуватимуть відповідні ресурси та можливості секторів цивільної ядерної енергетики кожної країни, щоб підірвати контроль Росії над ланцюгами поставок.

Планується, що угода підтримуватиме стабільне постачання палива для актуальних потреб та гарантуватиме безпечну та надійну розробку палива для передових реакторів у майбутньому.

Угода, за повідомленням Британії, також зміцнить певні сектори ядерної енергетики. Це є ключовим фактором для посилення енергетичної безпеки всередині країн та зменшить рахунки за електроенергію.

Це наступний життєво важливий крок, об’єднання з іншими країнами, щоб показати Путіну, що Росія більше не бажана, і зміцнення нашої глобальної енергетичної безпеки шляхом використання надійних міжнародних поставок ядерного палива з безпечних, захищених джерел, – сказав міністр енергетичної безпеки Грант Шаппс.

Читайте також:

Категорія
Політика
Дата публікації

В ЄС відреагували на нову цинічну вимогу Путіна щодо України

Путін

Нещодавно російський диктатор Володимир Путін зажадав розглянути можливість "зовнішнього управління" Україною. На цю вимогу відреагував речниця Єврокомісії Анітта Хіппер. Вона наголосила, що офіційний Брюссель розглядає нелегітимного главу Кремля як воєнного злочинця, який знаходиться в розшуку та сприймає його заяви як пропаганду.

Головні тези:

  •  Путін заявив про необхідність встановлення в Україні "тимчасового управління під егідою ООН", щоб провести вибори президента.
  • Європейська влада не піддається на нові провокації російського диктатора.

Євросоюз відкинув вимоги Путіна

Хіппер вкотре звернула увагу міжнародної спільноти на те, що Росія є країною-агресоркою, а Путін — військовим злочинцем, тому до його слів та пропозицій немає довіри.

Путін — злочинець, і його розшукують за військові злочини. Ми не збираємося звертати увагу чи коментувати все, що він видає як пропаганду, — наголосила спікерка.

Саме такою була її реакція на ідею російського диктатора щодо "зовнішнього управління" Україною.

Хіппер публічно пообіцяла, що офіційний Брюссель завжди буде "уважно дивитися на факти".

У нас є агресор, і у нас є Україна, яка не демонструє нічого, окрім доброї волі до миру. Це те, де ми знаходимося з точки зору нашої підтримки України і нашого фокусу на тому, щоб у нас був довгий, справедливий і міцний мир, — заявила спікерка Єврокомісії.

Ще одна речниця Єврокомісії Паула Піньо звернула увагу на те, що український лідер Володимир "Зеленський був обраний легітимно, демократично, і поки український народ не попросить про вибори, ніхто інший не повинен їх пропонувати".

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?