Докотилися: в Росії випустили настільну гру "Наші в Солсбері"
Категорія
Світ
Дата публікації

Докотилися: в Росії випустили настільну гру "Наші в Солсбері"

Докотилися: в Росії випустили настільну гру "Наші в Солсбері"
Джерело:  online.ua

Російський виробник іграшок випустив настільну гру "Наші в Солсбері", у якій гравцям пропонують відвідати ті ж європейські міста, які відвідали агенти ГРУ, обвинувачені у здійсненні атаки в Солсбері, передає ONLINE.UA з посиланням на The Guardian.

Що цікаво, точкою фінішу у грі є місто Солсбері із зображенням міського собору і двох фігур у захисних костюмах.

"В одному кутку настільної дошки розміщений балончик з зеленим черепом і схрещеними кістками. Очевидно, це відсилка до флакону з парфумами, у якому, за даними британської поліції, транспортували отруйну речовину "Новічок". В іншому кутку зображені дві фігури, які натякають на підозрюваних у нападі Анатолія Чепігу і Александра Мішкіна", - сказано в повідомленні.

Перші фотографії гри, що потрапили в мережу, вважались фейковими. Проте невдовзі репортер Reuters опублікував фото коробки до гри, що дозволило припустити: гра реальна. Нещодавно один із творців гри Міхаіл Бобер підтвердив, що торік було випущено 5 тисяч копій гри, які продавали онлайн роздрібним продавцям.

Бобер також стверджує, що компанія не мала на меті когось образити, придумавши гру про атаку в Солсбері, в якій одна людина померла, ще четверо були госпіталізовані.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що один з агентів ГРУ РФ, який брав участь в отруєнні колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його дочки в британському Солсбері, раніше воював в Чечні і Україні. Йдеться про Руслана Боширова, справжнє ім’я якого Анатолій Чепіга. Також не виключається, що він брав участь в операціях з вивезення з України екс-президента Віктора Януковича і в захопленні Криму.

Категорія
Україна
Дата публікації

Готувала теракт на Дніпропетровщині — правоохоронці затримали агентку РФ

СБУ
СБУ

СБУ запобігла теракту в Кам’янському, який планували російські спецслужби. Окупанти хотіли, щоб дівчина підірвала себе разом із вибухівкою в людному місці.

Головні тези:

  • СБУ запобігла теракту в Кам’янському, який планували російські спецслужби.
  • Агентка підготувала саморобний вибуховий пристрій для підриву на території громади.
  • Зловмисниця перебуває під вартою та може бути позбавлена волі на 12 років з конфіскацією майна за підозрою у підготовці теракту.

Російські спецслужби планували підірвати наркозалежну дівчину в центрі Кам’янського

За результатами спецоперації СБУ затримала агентку російських спецслужб, яка за завданням свого куратора підготувала саморобний вибуховий пристрій (СВП) для підриву на території громади.

Зловмисниця думала, що після виготовлення СВП вона має передати замасковану вибухівку іншій особі або заховати її у схрон. Але насправді задум агресора полягав у тому, щоб вивести свою агентку в годину пік у людне місце райцентру та підірвати її разом з СВП.

У такий спосіб окупанти сподівалися вбити максимальну кількість людей і тим самим спричинити поширення панічних настроїв серед мешканців прифронтового регіону.

Однак контррозвідка СБУ завчасно викрила ворожі наміри та затримала агентку, коли вона синтезувала вибухову речовину для СВП.

За даними слідства, затриманою виявилась 22-річна наркозалежна із Бахмута, яка до захоплення міста виїхала спочатку до Харківської області, а потім в Дніпропетровську область.

Згодом вона почала шукати "швидкі заробітки" на Telegram-каналах, де її завербував російський спецслужбіст. Після виконання "тестового" завдання — підпалу релейної шафи — він доручив дівчині підготовку кривавого теракту.

Для конспірації фігурантка змінила місце проживання та переїхала до орендованої квартири, яку оплачувала з криптогаманця свого куратора. За інструкцією окупантів агентка придбала термос, в який мала закласти вибухову речовину та "підсилити" її цвяхами.

Під час обшуків у помешканні затриманої виявлено компоненти для виготовлення СВП та мобільний телефон із доказами роботи на РФ.

Наразі відомо, що слідчі СБУ повідомили дівчині про підозру в підготовці до вчинення терористичного акту.

Зловмисниця перебуває під вартою. Їй загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Категорія
Економіка
Дата публікації

Статки 500 найбагатших людей світу рекордно скоротилися — у чому причина

Цукерберг
Джерело:  Bloomberg

Сукупні статки 500 найбагатших людей світу у четвер скоротилися на 208 мільярдів доларів через оголошені президентом США Дональдом Трампом масштабні мита. Найбільше постраждали американські мільярдери.

Головні тези:

  • Сукупні статки 500 найбагатших людей світу зменшилися на 208 млрд дол через масштабні мита Трампа.
  • Найбільше постраждали американські мільярдери, з яких найбільше втратив Цукерберг та Безос.
  • Це четверте за останні 13 років найбільше одноденне зниження статків в історії Bloomberg Billionaires Index.

Мільярдери зі США постраждали від мит Трампа

Це стало четвертим найбільшим одноденним зниженням за 13 років в історії Bloomberg Billionaires Index і найбільшим від часу пандемії COVID-19.

Більш як половина мільярдерів зі списку Bloomberg зазнали збитків, знизившись в середньому на 3,3%. Найбільше постраждали американці Марк Цукерберг і Джефф Безос.

Цукерберг втратив 17,9 млрд дол після падіння акцій Meta на 9%, а Безос втратив 15,9 млрд дол через падіння акцій Amazon також на 9%.

Генеральний директор Tesla Ілон Маск втратив 110 млрд дол, в тому числі 11 млрд дол 3 квітня на тлі падіння акцій виробника електромобілів. У четвер акції компанії впали на 5,5% після оголошення тарифів.

Гендиректор Carvana Ернест Гарсія III втратив 1,4 млрд дол після того, як акції продавця вживаних автомобілів впали на 20%.

Співзасновник Shopify Тобі Лютке втратив 1,5 млрд дол. Акції компанії, яка отримує більшу частину доходу від продажу імпортних товарів, впали на 20% у Торонто.

Власник LVMH Бернар Арно також зазнав збитків, оскільки його статки зменшилися на 6 млрд дол через падіння акцій компанії через очікувані митні обмеження на експорт алкогольних та розкішних товарів до США.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?