Facebook буде блокувати спростування та фейки про Голокост
Категорія
Технології
Дата публікації

Facebook буде блокувати спростування та фейки про Голокост

Facebook буде блокувати спростування та фейки про Голокост
Джерело:  online.ua

Всесвітньо відома соціальна мережа Facebook офіційно повідомила своїм користувачам про обмеження доступу до контенту про заперечення Голокосту в рамках програми по боротьбі з ненависницькими висловлюваннями. З такою гучною заявою першим виступив незмінний очільник корпорації Марк Цукерберг. За його словами, тепер адміністрація Facebook буде направляти людей, які шукають дані, пов'язані з Голокостом або його запереченням, на правдиву інформацію поза соціальною мережею. Про це інформує ONLINE.UA з посиланням на допис Цукерберга.

Варто звернути увагу на те, що компанія посилається на дослідження, згідно з результатами якого 25% американців у віці від 18 до 39 років вважають, що Голокост — це міф чи перебільшення. Окрім того, наголошується, що деякі з них не впевнені в істинності факту геноциду єврейського народу. Марк Цукерберг вже встиг прокоментувати це рішення в своєму акаунті. Хоча 2 роки тому власник компанії вважав "глибоко образливим" заперечення Голокосту, однак тоді стверджував, що соціальним мережам не варто обмежувати контент щодо нього.

"Я боровся з протиріччям відстоювання свободи вираження поглядів та шкодою, яка заподіюється мінімізацією або запереченням жаху Голокосту. Моє мислення розвинулося в міру того, як я бачив дані, що демонструють зростання насильства на ґрунті антисемітизму. Провести правильні кордони між тим, що прийнятно і що неприйнятно, непросто, але я вважаю, що з урахуванням нинішнього стану справ в світі, що це баланс", — наголосив Марк Цукерберг.

Варто також нагадати про те, що нещодавно багато відомих компаній офіційно оголосили бойкот соцмережі Facebook. Як уже згадувалося, вони відмовляються від рекламної співпраці, в результаті чого акції компанії падають. CEO корпорації Марк Цукерберг вперше прокоментував гучний скандал, в центрі якого опинилася його команда. Він під час онлайн-зустрічі зі співробітниками почав переконувати, що цей бойкот не завдасть серйозної шкоди для Facebook.

Як повідомляв ONLINE.UA, демократи у американському Конгресі оголосили справжню війну Apple, Google, Amazon та Facebook. 

Категорія
Економіка
Дата публікації

Тарифна війна. Китай вводить додаткові мита на товари зі США

Китай
Джерело:  Reuters

З 10 квітня Китай запровадить додаткові мита у розмірі 34% на усі американські товари.

Головні тези:

  • Китай ввів додаткові мита у розмірі 34% на усі американські товари від 10 квітня як відповідь на тарифи, запроваджені президентом США
  • Також Пекін оголосив про контроль за експортом середніх і важких рідкісноземельних елементів до США, що набирає чинності вже 4 квітня
  • Метою дій Китаю є захист національної безпеки та інтересів, а також виконання міжнародних зобов'язань, зокрема в сфері нерозповсюдження

Китай вводить додаткові мита на товари зі США

Про це повідомило 4 квітня Міністерство фінансів Китаю.

Зазначається, що такий крок є відповіддю на масштабні тарифи, запроваджені президентом США Дональдом Трампом.

Окрім цього, Пекін також оголосив про запровадження контролю за експортом середніх і важких рідкісноземельних елементів до Сполучених Штатів, зокрема самарію, гадолінію, тербію, диспрозію, лютецію, скандію та ітрію. Ці обмеження набирають чинності 4 квітня.

Метою впровадження урядом Китаю експортного контролю над відповідними товарами відповідно до закону є кращий захист національної безпеки та інтересів, а також виконання міжнародних зобов’язань, таких як нерозповсюдження.

Також Міністерство торгівлі додало 11 організацій до списку "ненадійних суб'єктів", що дозволяє Китаю вживати проти них каральні заходи.

Відомство закликало Штати скасувати тарифи, а також розв'язати це питання шляхом "справедливого і рівноправного" діалогу.

Нагадаємо, 2 квітня президент США Дональд Трамп оголосив про впровадження мит у розмірі щонайменше 10% майже на усі товари, які імпортуються до США. Тарифи набудуть чинності 9 квітня.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?