ГУР здійснює масштабну кібератаку на інтернет-провайдерів Бєлгородщини — джерела
Категорія
Технології
Дата публікації

ГУР здійснює масштабну кібератаку на інтернет-провайдерів Бєлгородщини — джерела

хакер
Джерело:  online.ua

Кіберфахівці ГУР МО України вивели з ладу роботу інтернет-провайдера «Лучше.Нет», веб-сайту місцевої влади та уряду Бєлгорода. Про це повідомляють джерела online.ua у спецслужбі.

Українські спецслужби атакують комунікації в Бєлгородській області

З 12 травня ГУР здійснює кібератаку на інтернет-провайдерів та надавачів послуг з комунікацій в Бєлгородській області РФ. 

За результатами атаки, заблокована робота інтернет-мереж, що надають послуги для місцевих державних та військових установ. Також вивели з ладу основний інтернет-провайдер «Лучше.Нет», веб-сайти місцевої влади та уряду Бєлгорода.

DDoS-атака на російські сервіси триває.

Що відомо про інші кібератаки на російські компанії

7 травня кіберфахівці ГУР МО України вивели з ладу російські онлайн-сервіси компанії 1С, яка спеціалізується на підтримці і розробці компʼютерних програм для ведення ділових баз даних.

Окрім онлайн-ресурсів 1С атакою вивели з ладу ресурси корпоративного хмарного провайдера Cloud4y та сервер віддаленої роботи 1С — Scloud.

А 3 травня кіберфахівці Головного управління розвідки провели масштабну атаку на інтернет-провайдери та оператори зв'язку Татарстану.

Об’єктами стали мережі зв’язку в Албузі — основній економічній зоні, де розміщено понад 30 виробництв, зокрема важливі підприємства ОПК.

Завдяки DDоS-атаці ГУР заблокували роботу:

  • інтернет-мережі в Татарстані та Казані;

  • мобільного оператора МТС;

  • найбільшого оператора зв’язку ПАО «Таттелеком»;

  • регіонального оператора зв’язку «Уфанет».

У ніч проти 27 квітня українська хакерська група BO Team та ГУР здійснили хакерську атаку на російську компанію АТ "МТТ", яка є дочірнім підприємством ПАТ "МТС".

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?