Як РФ намагається захистити свій флот від України — відповідь ВМС
Категорія
Україна
Дата публікації

Як РФ намагається захистити свій флот від України — відповідь ВМС

флот

Військовий флот РФ намагається захистити свої кораблі від атак українських морських дронів, сховавшись у бухті. Вхід до неї окупанти перегородили затопленими баржами.

У ВМС ЗСУ повідомили про нову тактику армії РФ для захисту флоту

Про це заявив речник Військово-морських сил України Дмитро Плетенчук, повідомляє РБК-Україна з посиланням на ефір марафону.

Ця практика не нова, те саме вони робили навколо так званого Кримського мосту. На баржі вішають бонові загородження. Все це використовується в якості таких собі елементів захисних споруд, — сказав Дмитро Плетенчук.

Він нагадав, що аналогічну практику росіян щодо затоплення об'єктів можна було побачити 10 років тому під час захоплення Крим, коли загарбники топили власні кораблі, щоб заблокувати наші судна в бухті.

Як ми бачимо, зараз вони фактично закрилися в пункті базування Новоросійська, закрили вхід до гавані, поставили загородження і просто сидять, — сказав речник.

Плетенчук також зауважив, що в Азовському морі окупанти не проявляють особливої військової присутності, тому що, на жаль, контролюють все узбережжя.

І відповідно використовують його, щоб грабувати окуповані території, вивозити через порт награбоване — збіжжя, метал. Вимикають системи відстеження, щоб приховати свої злочинні дії. Потім вивантажують вже у своїх портах і намагаються це легалізувати, — пояснив він.

Російські кораблі у війні проти України

Нещодавно речник ВМС ЗСУ розповів, що російська морська логістика обмежена у діях.

Раніше Плетенчук назвав кількість великих десантних кораблів, котрі залишилися в Чорноморському флоті РФ.

До речі, речник Військово-морських сил України підтвердив поразку ВДК "Костянтина Ольшанського".

Також у ВМС розповіли, звідки Росія запускала ракети Україною 25 березня.

На початку березня Дмитро Плетенчук сказав, що росіяни тримають у Криму кораблі, яким не знайшлося місця у РФ.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?