Кабмін дав українцям гучну обіцянку про зарплати й пенсії
Категорія
Економіка
Дата публікації

Кабмін дав українцям гучну обіцянку про зарплати й пенсії

Кабмін дав українцям гучну обіцянку про зарплати й пенсії
Джерело:  online.ua

У наступне десятиріччя український уряд планує кардинально збільшити середню зарплату населення разом із пенсійними виплатами. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль пояснив, йдеться про зарплату в 900 доларів США близько 25,5 тисяч гривень до 2030 року. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на виступ політика під час презентації Економічного аудиту та Векторів економічного розвитку до 2030 року.

За словами прем'єра, також йдеться про досягнення 300-доларової пенсії, що дорівнює приблизно 8,5 тисячі гривень.

Водночас загальнодержавні показники ВВП можуть зрости за наступні 10 років удвічі.

"Таке зростання можливе – і світовий досвід тому підтвердження", - стверджує Шмигаль.

Заробітні плати внаслідок такого зростання підвищаться удвічі, а от пенсії утричі.

"Без аналізу поточного стану ми не можемо реалістично поставити собі цілі на наступні роки. Контрольним запитанням було — чи реалізували ми свій потенціал, якими є результати управління країною за попередні роки, як ми виглядаємо в порівнянні з успішними країнами регіону? А сьогодні ми вже маємо чітку відповідь: 1 трлн доларів ВВП за 10 років. Це нереалізований потенціал країни", - зауважив прем'єр.

Також учасником презентації став президент Володимир Зеленський.

"Ми будемо чітко розуміти – куди і чому буде рухатись наша економіка. Для того, щоб постійно зростати, реалізовувати вже існуючий потенціал та створювати нові, проривні ідеї. Не наздоганяти, а бути на кілька кроків попереду", - наголосив державний лідер під час офіційних заходів.

Як повідомляв ONLINE.UA, український уряд не бачить ймовірних проблем у співпраці Києва з Міжнародним валютним фондом на тлі скандальних рішень Конституційного Суду. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль пояснив, чому резонансні події не мають впливу на відносини з фінансовим партнером.

Категорія
Україна
Дата публікації

Ефект снігової кулі. Що відомо про небезпечну тактику армії РФ

армія РФ
Джерело:  The Wall Street Journal

Експерти видання Wall Street Journal (WSJ) дійшли висновку, що російські загарбники поєднують грубу силу, яка була в Червоної армії, та сучасні технології, щоб просуватися вперед на фронті. Загалом усе це перетворюється на виснажливий наступ на зруйновані українські міста і села ціною тисяч убитих і поранених солдатів РФ.

Головні тези:

  • Вже кілька місяців українські воїни постійно відбиваються від російських "Орланів", використовуючи невеликі вибухові безпілотники.
  • У містах ворожа піхота влаштовує жорсткі атаки, ігноруючи власні втрати.

Експерти оцінили тактику армії РФ

За словами фахівців, російський спосіб ведення війни складається з кількох ключових елементів.

Насамперед армія РФ використовує безпілотники для виявлення позицій ЗСУ.

Після цього окупанти активно використовують свої бомби та артилерію, щоб прокладати шлях піхоті для захоплення української території.

Кожен елемент атаки підтримує інші, що відбуваються одночасно або хвилями. Це створює ефект снігової кулі, змушуючи українських військових відступати, — пише видання.

Не можна також ігнорувати той факт, що над лінією фронту майже завжди знаходяться сотні розвідувальних безпілотників.

Саме завдяки їм ворог отримує детальну інформацію про українських військових.

Російські війська використовують їх для виявлення українських артилерійських знарядь і великих скупчень військ у лісових масивах, бліндажах і траншеях, а потім планують удари й атаки по цих позиціях, — наголошують експерти.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?