Київ звернувся з довгоочікуванним проханням до Зеленського - подробиці
Категорія
Україна
Дата публікації

Київ звернувся з довгоочікуванним проханням до Зеленського - подробиці

Київ звернувся з довгоочікуванним проханням до Зеленського - подробиці
Джерело:  Укрінформ

Київська міська рада звернулася до президента України Володимира Зеленського та уряду з питання метрополітену. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Укрінформ.

Офіційний документ отримав назву "Про звернення Київської міської ради до Президента та Кабінету міністрів щодо виділення коштів на будівництво метро на житловий масив Троєщина". Його підтримали на засіданні 78 депутатів зі 120.

"Щоб профінансувати лінію метрополітену на Троєщину, необхідно виділити близько 50 мільярдів гривень, однак міський бюджет не спроможний це зробити", - цитує видання депутатку Тетяну Меліхову.

За її даними, масив Вигурівщина - Троєщина оцінюють як найпроблемніший з точки зору транспорту. Там проживають 300 тисяч громадян, а найближча станція метро - "Почайна" - знаходиться на іншому березі Дніпра, через Північний міст.

Навесні столичний мер Віталій Кличко стверджував, що для реалізації проєкту метро на Троєщину потрібні 4-5 років та незалежне фінансування.

Як повідомляв ONLINE.UA, нещодавно Київський метрополітен змінив правила поведінки пасажирів у підземці. Попередній регламент існував з 1995 року та був визнаний застарілим. Влада запровадила певні нововведення щодо зовнішнього вигляду людей та заборон на певні заняття.

Категорія
Події
Дата публікації

Найсильніший землетрус століття. У М’янмі загинули понад 2 тис людей

Мʼянма
Джерело:  CNN

31 березня стало відомо про щонайменше 2 056 жертв потужного землетрусу у М'янмі. Ще понад 3 900 людей поранені, а 270 досі вважаються зниклими безвісти.

Головні тези:

  • Найсильніший землетрус в М'янмі призвів до загибелі понад 2 тис людей та поранення майже 4 тис осіб.
  • Багато країн висловлюють підтримку та направляють допомогу до постраждалої країни, яка оголосила тижневу національну жалобу.
  • Інфраструктура М'янми, пошкоджена під час військових дій, стала об'єктом ще більших руйнувань через землетрус, ускладнюючи рятувальні роботи.

У М’янмі через землетрус загинуло понад 2 тис людей

Землетрус, який сколихнув Мʼянму 28 березня, був одним з найсильніших землетрусів у країні за століття.

Багато країн — зокрема США, Індія, Японія, Південна Корея, Таїланд і Сінгапур — відправляють до країни свою допомогу: рятувальників для ліквідації наслідків лиха, гуманітарну та фінансову допомогу.

Ізольоване військове керівництво Мʼянми пішло на рідкісний крок, звернувшись по міжнародну допомогу. Під час попередніх великих стихійних лих вони часто уникали таких пропозицій.

У Мʼянмі оголосили тижневу національну жалобу через руйнівний землетрус. Національний прапор Мʼянми приспустять від 31 березня до 6 квітня.

Мʼянма після землетрусу

Перед рятувальниками стоїть надзвичайно складне завдання. Адже інфраструктура в Мʼянмі, значно пошкоджена бойовими діями під час громадянської війни, зазнала ще більших руйнувань через землетрус.

Ситуація ускладнюється й тим, що зона, яку зачепив землетрус, охоплює райони, де з 2021 року, відколи до влади прийшла військова хунта, тривають інтенсивні бої. У цих регіонах окремо діють різні адміністрації — військовий уряд і повстанські угруповання.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?