КПВВ на Донбасі почнуть працювати за новими правилами - як будуть пропускати громадян
Категорія
Україна
Дата публікації

КПВВ на Донбасі почнуть працювати за новими правилами - як будуть пропускати громадян

КПВВ на Донбасі почнуть працювати за новими правилами - як будуть пропускати громадян
Джерело:  online.ua

Вже через кілька днів Україна відкриває КПВВ на Донбасі. Але працювати вони будуть по адаптивним карантинним правилам, так як є ризики ввезення коронавірусної інфекції з окупованих територій ОРДЛО, з яких ен поступає достовірної інформації про реальну ситуацію з коронавірусом. В середині червня в першу чергу почнуть пропускати дітей і студентів, які будуть повертатися на навчання, а також людей, які мають роботу на підконтрольній уряду України території. Як працюватимуть КПВВ на Донбасі, повідомив міністр з питань тимчасово окупованих територій Олексій Резніков ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", передає ONLINE.UA.

"Як будуть відкриватися КПВВ на лінії розмежування і що буде відбуватися? Так званий "адаптивний" режим: спочатку мова йтиме про дітей, про студентів, які будуть повертатися на навчання, про людей, які мають роботу на підконтрольній уряду території", - пояснив Резніков.

Він нагадав, що пункти пропуску на Донбасі для українців працювали і в період карантину. Перетнути лінію розмежування на Донбасі громадяни могли при наявності гуманітарних причин. Але, за словами Рєзнікова, бойовики ОРДЛО не пропускали людей через свої блокпости. Втім, окупаційний режим заборонив в'їзд і виїзд не тільки звичайним людям - через КПВВ на окуповані території не можуть потрапити ні патрулі ОБСЄ, ні гуманітарні організації.

Нагадаємо, з 1 червня 2020 року всі контрольні пункти в'їзду-виїзду на Донбасі переходять на новий режим роботи за літнім графіком - пропуск громадян буде здійснюватися з 6:00 до 20:00. На літній режим роботи переходять КПВВ: «Золоте» (дорожній коридор «Стаханов - Золоте - Гірське - Лисичанськ»), «Майорське» (дорожній коридор «Горлівка - Бахмут»), «Мар'їнка» (дорожній коридор «Донецьк - Курахове»;) , «Новотроїцьке» (дорожній коридор «Донецьк - Маріуполь (через Маріуполь),« Гнутове »(дорожній коридор« Новоазовськ - Покровск - Талаковка - Маріуполь »),« Станиця Луганська »(дорожній коридор« Станиця Луганська - Щастя - Новоайдар »).

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що Україна планує з 10 червня відкриття КПВВ на Донбасі. Які пункти пропуску відкриють, поки невідомо. Детальна інформація та умови роботи КПВВ будуть оприлюднені найближчим часом.

Категорія
Україна
Дата публікації

Адміністрація Байдена лютувала й панікувала через потоплення крейсера "Москва"

Байден
Джерело:  The New York Times

14 квітня 2022 року українські військові неочікувано для всіх потопили ракетний крейсер "Москва" - флагман російського флоту. Лише зараз стало відомо, що ця подія насправді шокувала та налякала команду експрезидента США Джо Байдена.

Головні тези:

  • Знищення флагмана російського флоту призвело до напружених відносин між Україною та США.
  • Білий дім не знав, як Росія відреагує на таке публічне приниження .

Байден боявся реакції Путіна

Як вдалося дізнатися журналістам, у середині квітня 2022 року американські та українські військово-морські офіцери проводили рутинну розвідку.

Саме тоді на екранах своїх радарів вони помітили щось несподіване.

Тоді американці сказали: "О, це "Москва", а українці одразу відповіли: "Боже мій. Дуже дякую. До побачення".

Фактично Україна знищила російський флагман, не порадившись зі своїми американськими союзниками.

Американці були розлючені, бо українці не попередили про це; здивовані, що Україна мала ракети, здатні досягти корабля; і панікували, бо адміністрація Байдена не мала наміру дозволити українцям атакувати такий потужний символ російської могутності.

Потоплення крейсера “Москва”

Варто зазначити, що у перші роки війни відносини між Україною та США також ускладнювали напружені стосунки між тодішнім головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним і його американським колегою, генералом Марком А. Міллі, головою Об’єднаного комітету начальників штабів США.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?