Міністр оборони Південної Кореї подав у відставку
Категорія
Світ
Дата публікації

Міністр оборони Південної Кореї подав у відставку

Міністр оборони Південної Кореї подав у відставку
Джерело:  Yonhap

Міністр оборони Південної Кореї Кім Йон Хен подав у відставку. Він запропонував президенту Південної Кореї оголосити воєнний стан.

Головні тези:

  • Міністр оборони Південної Кореї Кім Йон Хен подав у відставку, взявши на себе відповідальність за ситуації, пов’язані з воєнним станом.
  • Президент Південної Кореї оголосив про введення надзвичайного воєнного стану для захисту країни від комуністичних сил Північної Кореї.
  • Рішення про введення воєнного стану викликало протистояння у парламенті, що призвело до скасування цього заходу.
  • Останні події в Південній Кореї свідчать про напружену політичну ситуацію в країні, зокрема штурм будівлі Нацасамблеї та конфлікт із спецпризначенцями.
  • Диктатор КНДР Кім Чен Ін втрутився у внутрішні справи Південної Кореї, закликавши припинити тиск на свободу, що додатково ускладнює ситуацію у регіоні.

Чому міністр оборони Південної Кореї подав у відставку

Як зазначається, міністр оголосив про відставку в офіційному документі, який розіслали журналістам.

Я беру на себе відповідальність за всі ситуації, пов’язані з воєнним станом, і висловлюю свою вдячність президенту, — заявив Кім Йон Хен.

Повідомляється, що міністр оборони особисто запропонував президенту Південної Кореї оголосити воєнний стан.

Міністр наголосив, що всі військові, які виконували обов’язки, пов’язані з питаннями воєнного стану, виконували його вказівки, і додав, що "вся відповідальність лежить на ньому".

Останні події в Південній Кореї — найважливіше

3 грудня глава держави Юн Сок Йоль неочікувано для всіх заявив про введення надзвичайного воєнного стану у країні.

За його словами, цей захід необхідний для захисту країни від "комуністичних сил".

Щоб захистити ліберальну Південну Корею від загроз, що виходять від комуністичних сил Північної Кореї, і знищити антидержавні елементи... я оголошую надзвичайний воєнний стан, — сказав він.

Парламент Південної Кореї одразу виступив проти рішення президента й проголосував за його скасування.

На тлі останніх подій будівлю Нацасамблеї в Сеулі активно штурмували силовики, а біля входу розпочалися сутички зі спецпризначенцями, які виконують наказ президента.

Диктатор КНДР Кім Чен Ин закликав президента Південної Кореї “припинити тиск на свободу”.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?