МОН закликало освітян 22-24 лютого працювати дистанційно
Категорія
Україна
Дата публікації

МОН закликало освітян 22-24 лютого працювати дистанційно

МОН закликало освітян 22-24 лютого працювати дистанційно
Джерело:  online.ua

До кінця тижня заклади освіти Київщини працюватимуть дистанційно. Мета — зберегти здоров'я і життя дітей та педагогічних працівників.

Джерело: КОВА

Заклади освіти працюватимуть дистанційно

Зазначається, що рішення обумовлене ймовірною посиленою загрозою обстрілів та можливими провокаціями у зв'язку з річницею повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Мета — зберегти здоров'я і життя дітей та педагогічних працівників. Стосується всіх освітніх закладів будь-яких форм власності. Закладам дошкільної освіти рекомендовано працювати в режимі чергових груп, — йдеться у повідомленні.

Таке рішення обумовлене ймовірною посиленою загрозою ворожих обстрілів з боку країни-агресорки Росії у зв'язку з річницею вторгнення в Україну.

Це рішення стосується всіх освітніх закладів будь-яких форм власності. Закладам дошкільної освіти рекомендовано працювати в режимі чергових груп.

У пресслужбі Київської міської державної адміністрації уточнили, що столичні школи 22-24 лютого працюватимуть у змішаному форматі навчання.

Саме в такому режимі 404 школи Києва працюють із початку навчального року. Дистанційне навчання у школах організоване як паралельний процес, тому в будь-який день батьки можуть прийняти рішення залишити дитину вдома та підключити її до навчання онлайн, – додали в КМДА.

Міносвіти зробило заяву щодо навчання протягом наступних днів

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет рекомендує здійснювати освітній процес у закладах освіти з 22 до 24 лютого в дистанційному форматі.

Міністр звернувся до начальників Київської міської військової адміністрацій та ОВА, керівників закладів освіти з рекомендацією здійснювати освітній процес в закладах освіти з 22 до 24 лютого у дистанційному форматі.

Наближається дата, яка принесла страшне горе на українську землю. День, який поділив наше життя на "до" і "після". 24 лютого 2022 року розпочалося жорстоке повномасштабне військове вторгнення РФ. Відтоді щодня гинуть наші захисники, цивільне населення, ворог цілить по житлових будинках, школах, лікарнях, музеях. Російські військові та їхні найманці нехтують нормами міжнародного гуманітарного права, для них не існує заборон щодо застосування зброї, – сказав Шкарлет.

Читайте також:

Категорія
Світ
Дата публікації

"Шоу клоунів та відро болтів". У США висміяли авіаносний флот Росії

авіаносець "Адмірал Кузнєцов"
Джерело:  online.ua

Колишній офіцер піхоти армії США, оборонний консультант Брент Іствуд звернув увагу на те, в якому ганебному стані знаходить авіаносний флот країни-агресорки Росії. Вкрай красномовним залишається той факт, що єдиний російський авіаносець "Адмірал Кузнєцов" досі не можуть повернути у стрій. 

Головні тези:

  • Брак фінансування, дефіцит фахівців та слабка суднобудівна база - головні фактори, що заважають Росії створювати ефективні авіаносці.
  • Путін ігнорує проблему з авіаносним флотом, а зосереджується на вдосконаленні інших видів зброї.

Що не так з російським авіаносним флотом

Як зазначив Брент Іствуд, країна-агресорка РФ систематично не здатна створювати авіаносці, пише 19FortyFive.

Серед головних причин: брак фінансування на тлі війни з Україною, суттєвий дефіцит фахівців у цій сфері, слабка суднобудівна база, а також орієнтація на сухопутні бойові дії.

Ви лишень подивіться на кляте відро болтів "Адмірал Кузнєцов", який роками був шоу клоунів і все ще ремонтується, — не приховує своєї іронії оборонний консультант.

За словами Брента Іствуда, авіаносці — складні, дорогі, потребують великої інфраструктури й закордонних баз, тому Росія продовжує залишатися невдахою у цій сфері.

Що також важливо розуміти, російський диктатор Володимир Путін свідомо ігнорує цю проблему.

Станом на сьогодні він зосередив свою увагу на танках, літаках, гіперзвуковій і ядерній зброї.

Проблеми з надводними кораблями показав приклад флагмана "Москва", знищеного українською ракетою. Поза регіональні води флот виходить рідко. Винятки — Арктика і Тартус у Сирії.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?