Найбагатший криптомільярдер Бенкман-Фрід розкрив секрет свого успіху
Категорія
Технології
Дата публікації

Найбагатший криптомільярдер Бенкман-Фрід розкрив секрет свого успіху

Найбагатший криптомільярдер Бенкман-Фрід розкрив секрет свого успіху
Джерело:  online.ua

Засновнику криптовалютної біржі FTX Сему Бенкман-Фріду, статки якого оцінюють в понад 10 мільярдів доларів, вдалося накопичити свій капітал швидше, ніж будь-кому в сучасній історії. 29-річному інвестору вдалося обігнати навіть главу Facebook Марка Цукерберга. Лише нещодавно він вирішив поділитися своєю фінансовою філософією.

Джерело: Forbes

Що відомо про найбагатшого криптомільярдера Сема Бенкман-Фріда

Життя Сема Бенкман-Фріда різко змінилося, коли він звернув увагу на новий світ – цифрові валюти. Бізнесмен дізнався про можливість заробити гроші – великі гроші.

"Досить швидко підприємець став лідером у просторі, який розвивається шаленими темпами", - йдеться в повідомленні.

4 роки тому підприємець створив кілька проєктів торговельну фірму Alameda Research, яка управляє цифровими активами на 100 мільйонів доларів, біржу криптовалютних деривативів FTX, яка регулярно проводить транзакції на суму 5 мільярдів доларів в день, а також децентралізовану біржу Serum.

Що потрібно знати про філософію ефективного альтруїзму

Сем Бенкман-Фрід не приховує, що є прихильником філософії ефективного альтруїзму. За словами мільярдера, його ключовою метою є не лише заробити гроші, але й вплинути на життя та майбутнє людства.

За словами мільярдера, це філософія й соціальний рух, який використовує докази, щоб визначати найефективніші способи допомоги іншим.

У лютому Сем Бенкман-Фрід заснував некомерційний фонд FTХ, який має мандат віддавати 1% від чистого прибутку біржі криптовалютних деривативів FTX.

Згідно з останніми даними, на благодійність вже пожертвували понад 9 мільйонів доларів. Сферами інтересу фонду є боротьба з хворобами та добробут тварин.

"У 2021 році Бенкман-Фрід очолив рейтинг Forbes 30 Under 30. Крім того, він отримав звання найбагатшого і найвідомішого криптомільярдера у світі", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Категорія
Україна
Дата публікації

Зеленський ухвалив нові санкції проти проросійських пропагандистів — у списках Арестович

Офіс Президента України
Зеленський

Президент України Володимир Зеленський 1 травня затвердив санкції проти низки фізосіб. Серед них колишній радник Офісу президента Олексій Арестович.

Головні тези:

  • Президент України Володимир Зеленський затвердив санкції проти проросійських фігур, включаючи колишнього радника Офісу президента Олексія Арестовича.
  • Указ передбачає обмеження для 76 осіб і 81 компанії, серед яких російські заводи та енергопідприємства.

Зеленський ухвалив санкції проти Арестовича і Олешка

Згідно з указом глави української держави, санкції було запроваджено проти:

  • Олексія Арестовича (колишній радник Офісу президента, який останнім часом різко критикує українську владу. Відомий низкою скандальних заяв, зокрема твердженням про те, що 2023 року ракета росіян влучила в будинок у Дніпрі нібито після того, як її збила ППО);

  • Станіслава Бернвальда (російський пропагандист);

  • Костянтина Бондаренка (український "політолог", який просуває наративи РФ);

  • Дмитра Васильця (український блогер, який відомий проросійськими поглядами);

  • Анастасії Кашеварової (російська пропагандистка, яка працювала у ЗМІ, близьких до Кремля);

  • Мирослава Олешка (український блогер, який критикував ЗСУ і підтримував Росію);

  • Павла Онищенка (засновник так званого "визвольного руху" "Слобожанська січ");

  • Олександра Семченка (заступник голови забороненої в Україні партії "Держава", він утік до Росії);

  • Олександра Скубченка (український "політичний експерт", який часто бере участь в ефірах пропагандистів РФ).

Також під обмеження потрапили низка російських заводів та енергопідприємств: Новолипецький металургійний комбінат, «Новатек», «Арктік СПГ» та інші.

Загалом обмеження ввели проти 76 людей і 81 компанії.

В указі зазначено, що Міністерству закордонних справ України доручили обговорити питання запровадження аналогічних санкцій із європейськими партнерами та США.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?